gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Deseler ki 3 günün var

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. esmer.güzeli

esmer.güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Deseler ki 3 günün var

ellerine sağlık...

Deseler ki 3 günün var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günün 3 Saat Yaşandığı Kent

Günün 3 Saat Yaşandığı Kent

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Günün 3 Saat Olduğu Yer

Günün 3 Saat Olduğu Yer

Gün ışığı sadece 3 saat var. Ama o ışık kenti öyle bir havaya sokuyor ki... Talinn, Estonya nın başkenti ve ana liman kenti. Baltık Denizi kıyısında, Finlandiya nın başkenti Helsinki nin 80 kilometre güneyinde yer alıyor. Kentte kışları gündüzler 3 saate kadar düşüyor. İşte böyle anlarda sokaklar loş bir ışığa bürünüyor ve bu büyülü görüntüler ortaya çıkıyor; Finlandiya Körfezi nin...
  3. Deseler ki;

Deseler ki;

Deseler ki, üç günün var; Üçünde de seni severdim... Ve bir gün de ben ekler, dördüncüsünde ölmeye giderdim yar! Deseler ki üç dakikan var; Üçünde de seni düşünürdüm... Ve bir dakika da ben ekler, dört dakika daha seni beklerdim yar! Deseler ki; üç kelimen var. Biriyle "Sen", kalan ikisiyle de "SENİ SEVİYORUM" derdim. Ve bir kelime daha ekleyip sonuna,...
  4. bilemedim ne desem ki ~

bilemedim ne desem ki ~

Buraya gelmekle iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorumm şöle bir baktımda herkes benden fazlasıyla büyük hepiniz ablamsınızz... :D ama umarım iyi bir seçim yaptım buraya gelmeklee:uhu: :D Ben Sevgi.. :)

Sayfayı Paylaş