gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Desenli Abiye Elbise Modelleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bu yıl sanırsam düz tek renk kumaşların yerine desenli kumaşlar çok moda özellikle de yaz modasında tutuldu. ben de bu yaz için alacağım abiye elbisemin desenli olmasını düşündüm ve bunun için sizlerden Desenli Abiye Elbise Modelleri paylaşmanızı istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Desenli Abiye Elbise Modelleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiçek desenli elbise modelleri

Çiçek desenli elbise modelleri

çiçek desenli elbise, elbiseler, modelleri, 2011 elbise modası burada arkadaşlar. 2011 yaz modası arasında çiçek desenlerde oldukça rağbet görüyor Melek'lerim.:) Biz de yılın yaz modası olan çiçek desenleri, elbiseler de hayal ettik ve sizlerin beğenisine sunmak istedik:) AYRICI DİĞER ÇİÇEK DESENLİ ELBİSELERİN GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
  2. 2012 desenli abiye elbise modelleri

2012 desenli abiye elbise modelleri

2012 desenli abiye elbise modelleri desenli elbise modelleri trendleri modası burada arkadaşlar. Bildiğiniz üzere 2011 leopar modasıydı Melek'lerim. Hatta leopar desenler, önümüzde ki sezonada damgasını vuracak. Yani 2012 leopar modası olacak. Leopar desenlerin yanı sıra birde pazen elbise modelleri de trend olacak Melek'lerim. Geçmişe dönük olarak desenler hit yapacak :) Desenli ayakkabı...
  3. Desenli Abajur Modelleri istiyorum

Desenli Abajur Modelleri istiyorum

Kızlar ben evimin dekorunu yeniledim ve biraz desen kattım bu kez şimdide sıra abajurlarımda ve sizden benim için Desenli Abajur Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. 2013 Desenli Abiye Elbise Modelleri burada!

2013 Desenli Abiye Elbise Modelleri burada!

Desenli Abiye Elbise Modelleri 2012 2013 Desenli Abiye Elbise Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yıl desenler çok moda. Hatta ev dekorasyon trendlerinde de moda olduğu için az önce sizlere desenli abajur modelleri sunmuştuk. Lakin desenler önümüzde ki sezon da yani 2013 modası trendlerinde de tahtını koruyacağa benziyor ki, 2013 desenli elbise modelleri şimdiden çok beğeni görüyor...
  5. Desenli Çorap Modelleri istiyorum

Desenli Çorap Modelleri istiyorum

Kızlar gece kıyafetlerine de uygun olan şık elbiselerin altına giyeceğim bir kaç Desenli Çorap Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum. :)İnce Desenli Çorap Modelleri istiyorum tabi ki:)

Sayfayı Paylaş