gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Desenli Adidas Ayakkabılar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben bu yıl Desenli Adidas Ayakkabılardan bir tane almak istiyorum evet desenli olsun istiyorum çünkü desenli şeyler çok moda ve benim de çok hoşuma gidiyor bu yüzden Desenli Adidas Ayakkabı modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Desenli Adidas Ayakkabılar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adidas 2009 spor ayakkabıları

adidas 2009 spor ayakkabıları

adidas ayakabıları adidas 2009 spor ayakkabı spor ayakkabı 2009 ayakkabıları adidas 2009 ilkbahar_yaz sezonunda da yine çok şık ve çok harika spor ayakkabılarıyla bizlerle..buyrun;
  2. Çocuklar için adidas ayakkabılar..

Çocuklar için adidas ayakkabılar..

çocuklar için adidas adidas giresun giresun Çocuklarımız bizler için çok önemli varlıklar arkadaşlarım onların rahatlığı herşeyden önemli bu adidasın yeni model ayakkabılarıyla çocuklarımız hem çok rahat hemede çok şirin olacaklar işte modeller.....
  3. 2010 adidas ayakkabılar

2010 adidas ayakkabılar

adidas ayakkabı adidas 2010 ayakkabı Ünlü spor giyim firması 2010 sezonu için hangi ayakkabıları piyasaya sürmüş bir bakalım melişciklerim :D
  4. Adidas 2010 spor ayakkabıları

Adidas 2010 spor ayakkabıları

Adidas markasını bilmeyeniniz yoktur.Gerçekten de marka kendine yakışan ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.Kaliteli bir markanın malları da kaliteli oluyor tabi ki.Adidas yeni sezonun ayakkabılarını piyasaya sürdü.İşte birbirinden sportif,rahat ve her zevke her yaşa uyacak renkleriyle sizlerle... En güzelini en sona sakladım:DKötüyüm ama değil mi:D
  5. 2012 Adidas Tenis Ayakkabıları

2012 Adidas Tenis Ayakkabıları

Adidas 2012 Tenis Ayakkabıları Adidas Tenis Ayakkabıları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Tenis oynayan tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için Adidas Tenis Ayakkabı modellerini paylaşıma açıyoruz.

Sayfayı Paylaş