gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Desenli Kadehler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Hobi olarak da yapabileceğimiz, oldukça şık ve eğlenceli bardaklar bunlar... ben beyaz nilüfer desenli olanı çok beğendim... sizce handisi güzel kızlar ? [​IMG]

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aaaa bayıldım kardeşliğim bunlara ya :D

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

[​IMG]aman nazar değmesin şule: )

MAGENTA bunu beğendi.
Desenli Kadehler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zarif Kadehler

Zarif Kadehler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. desenli kadehler

desenli kadehler

akşama misafir varr :hıms: masamın çok güzel olması lazım ama uyum çok önemli bence örtüler tabaklar birbirinden bağımsız olmamalı dedim kadehleride masaya uydurayım biraz renkli olacak ama olsun sizde masanıza uygun rengi seçin ve hemen uygulamaya geçinn :):)işte sizede yarar saglayacak modellerr...............
  3. Kadehler

Kadehler

kadehler Özel bir akşam yemegimi verceksiniz yada eşinizle baş başa bir yemek mi yiyeceksiniz bu kadehler o özel geceye ayrı bir hava katcak hadi bakalım meleklerim yemekleri hazırlayın kadehleriniz masanıza koyun güzel bir gün geçirin :minik:
  4. Kadehten mumluk :)

Kadehten mumluk :)

kadehten mumluk Meleklerim hepimiz çok beğenerek mutfak eşyaları alırız mesela çok şık bir kadeh takımı..Aldığınız kadehin takımı bozuldu artık kullanamıyorsunuz bir köşede duruyor mu?Buyurun o kadehi ne yapabiliriz öğrenelim.(Ben böyle bir kadehimin içine sıvı mumlar oluyor ondan koydum içine de rengarenk boncuklar attım çok beğenildi. :D )

Sayfayı Paylaş