gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Desenli ojeler

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

desenli oje desenli ojeler ojeler garip Işıl ışıl parlayan tırnaklarınızın olmasını istermiisniz.Bir topluma girince dikkat çekmek gözlerin üzerinde olmasını isteyen bayanlar buraya lütfen..

[​IMG][​IMG]

Young bride bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

AZ önce tırnaklarımdan biri kırıldı, ayy içim yanıyor ya :S Şimdi biri kırıldı diye hepsini kısaltmam lazım ama yapmadım, bir çözüm düşünüyorum. İnşallah o çözümü bulurum yoksa çok üzülürüm :( Hele bir de bu güzel ojeleride gördükten sonra üzüntüm ikiye katlanır ya :)))) Her ne kadar içimin acısını ikiye katladıysa da, çok çok tşk ederim tatlım:))))

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ben desenli ojeyi kendme yakıştırmıyorum ama başkalarında beğeniyorm emeğine sağlık cnm

Desenli ojeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok ilginç Desenli Oje modelleri

Çok ilginç Desenli Oje modelleri

desenli oje oje modelleri değişik modelleri değişik ojeler desenleri nasıl yapılır Çok ilginç Desenli Oje modelleri. Bazılarını Uygulamak biraz cesaret ister gibi görünüyor
  2. Desenli Oje Nasıl Yapılır Desenli Oje Yapımı videosu burada

Desenli Oje Nasıl Yapılır Desenli Oje Yapımı videosu burada

Desenli Oje Nasıl Yapılır Desenli Oje Yapma Bir kaç yıldır moda olan desenli oje modelleri oldukça beğeni ve rağbet gördü Melek'lerim. Güzel hoş da bu desenli oje nasıl yapılır mı diyor sunuz? O halde bu sayfamızda sizlere desenli oje yapımı videosu sunalım ve sizde desenli oje yapmayı öğrenin Melek'lerim:) Şimdi ki oje modelimiz mavi temalı, siyah ve beyaz desenlerden oluşuyor...
  3. desenli oje satın almak istiyorum

desenli oje satın almak istiyorum

Slm ben desenli oje satın almak istiyorum ama nerden alacağımı bilemiyorum. Tırnaklarımı boyamayı seviyorum. Kullanan varsa desenli ojeleri nerden alacağımı biri söyleyebilirmi?
  4. Yeni Trend Örgü Desenli Ojeler

Yeni Trend Örgü Desenli Ojeler

Bayanlar için el ve tırnak bakımı oldukça büyük önem taşır. İlk bakış da dikkati çeken tırnaklar, farklı renk oje ve desenli oje renkleri ile oldukça ilgi görüyor. Eskiden genellikle giyilen kıyafet ve yapılan makyaja göre sürülen oje renkleri, günümüz de oldukça büyük bir gelişim göstererek farklı renk ve desenlerle bayanların tırnaklarını süslüyor. Özellikel süslü ve desenli ojeler dikkat...
  5. Desenli oje nasıl sürülür?

Desenli oje nasıl sürülür?

Tırnaklara renk verir ve kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır ojeler…Oje senelerdir kadınlar için vazgeçilmez. Son yıllarda ise oje sürmek resmen sanat haline dönüştü. Tırnaklar neredeyse tablo gibi ojelerle süsleniyor. Özellikle 2 yıldır bu konu o kadar ilerledi ki çatlayan ojelerden, çiçek desenlere kadar yüzlerce çeşit oje tarzı mevcut. Oje nasıl sürülür,oje sürmenin püf...

Sayfayı Paylaş