gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

desenli saksı yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saksı yapımı ahşap saksı yapımı saksi yapimi desenleri kalıbı Kullanmadığınız saksınızı değerlendirebilirsiniz veya beğendiğiniz bir saksıyı istediğiniz şekilde ve desende farklı görünümler yaratabilirsiniz. Başlangıç için yapmanız gereken basit figürlü bir çiçeğin desenlerinden yararlanın.

Bir kağıda seçtiğiniz çiçeği kalemle çizin. Çizilen deseni
    maket bıçağıyla içi boş kalacak şekilde kesin. Böylece kendinize stencil desen kalıbı yaratmış olacaksınız.
    Kestiğiniz desen kalıbını galvaniz saksınızın, desenin çıkmasını istediğiniz bir yerine yapıştırın.

Kalın resim fırçasıyla boşluğu mavi veya mor renkte, resimdeki gibi boyayın.

Daha ince bir resim fırçasıyla koyu tonlarda çiçek figürünün iç çizgilerini belirginleştirin.Bu şekilde galvaniz saksıyı çevirerek belirli aralıklarla desenleri birkaç kere boyayarak tekrarlayın. Kuruması için bekleyin.

desenli saksı yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurta Kabuklarınızı Atmayın Saksı Yapın

Yumurta Kabuklarınızı Atmayın Saksı Yapın

saksı süslemeleri Malzemeler 1 adet yumurta alabildiği kadar toprak içine istediğiniz çiçeği koyabılırsınız kolay kullanışlı ve basit
  2. Bahar Saksıları

Bahar Saksıları

saksı, dekoratif, süsleme, süslemeleri, süsleri, tasarım, tasarımları, boyama nasıl yapılır resimli anlatım burada arkadaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda değerli dostumuz Burcu Kuran Hanım'ın kendi sitesi, herkesedair.com'da kendi el becerisiyle yaptığı o harika bahar saksılarını sizlerinde beğenisine sunuyorum Melek'ler:) Ben çok beğendim, eminim sizlerde beğeneceksinizdir:)...
  3. Desenli Oje Nasıl Yapılır Desenli Oje Yapımı videosu burada

Desenli Oje Nasıl Yapılır Desenli Oje Yapımı videosu burada

Desenli Oje Nasıl Yapılır Desenli Oje Yapma Bir kaç yıldır moda olan desenli oje modelleri oldukça beğeni ve rağbet gördü Melek'lerim. Güzel hoş da bu desenli oje nasıl yapılır mı diyor sunuz? O halde bu sayfamızda sizlere desenli oje yapımı videosu sunalım ve sizde desenli oje yapmayı öğrenin Melek'lerim:) Şimdi ki oje modelimiz mavi temalı, siyah ve beyaz desenlerden oluşuyor...
  4. Eski penyelerinizden sarkaç saksı yapmak istermisiniz?

Eski penyelerinizden sarkaç saksı yapmak istermisiniz?

Sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle yeniden sizlerleyiz.Bu günkü uğraşımız esnek kumaşlardan sakraç yapmak.Evinizde bulunan giymediğiniz eski esnek penyelerinizi bu şekilde değerlendirebilir,balkonlarınızı iç mekanlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay bu çalışmayla keyifli saatler geçireceksiniz.Anlatımlı görsellerimiz yapım aşamasında size kolaylık...
  5. Bakın araba lastiğinden neler yapılıyormuş

Bakın araba lastiğinden neler yapılıyormuş

Yaratıcılıkta sınır tanımayan ,geri dönüşüm projesiyle yakından ilgilenen hanımlar için bu gün çok keyif alacakları yeni bir çalışma hazırladık.Araba lastiğinden sehpalar,puflar saksılar.Depoda tuttuğunuz araba lastiklerinizi iç mekan ve dış mekanlarda kullanabileceğinizi hiç düşündünüzmü? Şahsen ben bu fikire bayıldım diyebilirim.Çok farklı ve yaratıcı olan bu çalışmayla mekanlarınız adeta...

Sayfayı Paylaş