gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Destan - Bir Gün Söz

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir gün söz sana döneceğim Yıllar geçse de her şey bitse de Bir gün söz
    Bir gün söz karlı dağlardan
    Sarp kayalardan yaban güllerle
    Sana döneceğim
    Engin denizlerden çılgın dalgalardan
    Kucak kucak hasret
    Köpük köpük sevgi getireceğim
    Söz verdiysem eğer ben
    Söz verdiysem gönülden
    Söz verdiysem dönerim ölümüne ben

Destan - Bir Gün Söz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Kabul etmesende yalancının birisin Bu kalpte artık yerin yok Bunu bilmelisin İşine geldiği gibi davranıp durdun Acemi yarim denizde değil karada boğuldun İşine geldiği gibi davranıp durdun Uçarı yarim denizde değil karada boğuldun [Nakarat] x 2 Senin için her gece eridim ama Ben seni sevdim seninim demedim Kötü günlerin henüz gelmedi daha Söz verip senin gibi sözümü yemedim
  2. Kayahan 365 Gün Şarkı Sözleri

Kayahan 365 Gün Şarkı Sözleri

Kayahan, 365 gün, şarkısı, şarkı sözleri, resmi, aradığınız herşey burda meleklerim... Kayahan yaptığı hiçbir çalışmayla sevenlerini bıktırmamıtır.yazdığı her söylediği şarkıda kendi öz benliğini yansıtmıştır.365 gün isimli eseri bir çok plak şirketiistemiştir buda bu şarkının ne kadar kaliteli olduğuu gösterir.işte sizler için meleklerim "365 gün" şarkısının sözleri. 365 GÜN...
  3. Keşanlı Ali Destanı Sevmek İstersen Eğer Boşver Olup Bitene sözleri

Keşanlı Ali Destanı Sevmek İstersen Eğer Boşver Olup Bitene sözleri

Keşanlı Ali Destanı Dizisi Sevmek İstersen Eğer şarkı sözü Keşanlı Ali Detanı adlı dizide Nejat İşler ve Belçim Bilgin'in düet yaptığı Sevmek İstersen Eğer adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Şu dünyanın haline baktım Olmuşum körebe Kaçıp gitsem dağlara varsam Yollar bana müsade Nacizane bir sevdaya tutulup Bir bahane bu hayata tutunup kal diyemem Sevmek istersen...
  4. Anneler Gününe Özel Sözler

Anneler Gününe Özel Sözler

Anneler Gününe Özel Sözler istiyorum sizden çünkü her anne gibi benim annemde çok özel o yüzden özel sözler hak eder:)
  5. Ustura Kemal'in Dillere Destan Nara Sözlerini Biliyor musunuz ?

Ustura Kemal'in Dillere Destan Nara Sözlerini Biliyor musunuz ?

Ustura Kemalin Nara Sözleri Meşhur Nara Sözleri Ustura Kemal Sevgili melekler, yeni yayın döneminde ekranlara gelecek olan Ustura Kemal dizisi bildiğiniz üzere daha önce çizgi roman olarak gazetelerde yer alıyordu. Meşhur kabadayı Ustura Kemalin Nara Sözleri de az çok herkesçe bilinir. Bilmeyenler için işte Meşhur Nara Sözleri Ustura Kemal karşınızda :D:D Oktay Kaynarca’nın Başrolünü...

Sayfayı Paylaş