Deste Katina'nın Aşk Falı *Bilgidir-Bakım yapılmaz*

Cevap: Deste Katina'nın Aşk Falı

handanca abla bu kartlarin ismi ne ?? almanyada nerde bulabilirim bu kartlari merk ettim alip denemek istiyorum bende.

bende bu deste ile ilgili gercekten cok sey duydum.. ama cesaret edip alamıyorum.. cunki hayatınız boyu bırakamıyormussunuz...gercekten ole mi handanca bilgi verirsen sevinirim..

Kesinlikle. Kartlar ve bakan kişi arasında bir bağ oluşuyor. Yakınında olmasını istiyor insan. İlk mesajı okumanı tavsiye ediyorum.
Kartların yanında birde kitabı var. İlginç ve çok değişik kartlarda ilginç isimler mevcut. Hislerle birlikte güzel bir kombinasyonla ilginç sonuçlar çıkıyor. Hayrete düşüyorum.

selam bende kartları aldım fakat arkadaşım kullandı benim kartlarımı bende bir daha yoğunlaşamadım rica etsem banada bakabilirmisiniz şimdiden tşkl dogum tarihim 20.04,1947

selam bende kartları aldım fakat arkadaşım kullandı benim kartlarımı bende bir daha yoğunlaşamadım rica etsem banada bakabilirmisiniz şimdiden tşkl dogum tarihim 20.04,1947

Önce deste katina falına henüz başlamadım.
Yoğunlaşmanız içinde çantanızda yanında taşımanızı öneriyorum.

handanca bir site de bu faldan 3 kart seçtim.bunların anlamı nedir yorumlarmısın.ingilizce bir siteydi.birinci kartım ring altında bera yzıyordu alyans resmi.
ikinci kartım sımıon üçüncü kartım nile niels yazıyordu.cvp bekliyorum.

Geri