gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Deste nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Deste nedir? selam kızlar Deste nedir lütfen bu konuda da bilgi verin

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deste :Aynı cins on varlıktan oluşan çokluğa denir.

Deste nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdiginiz insan sevgini kanitla dese,,ne yaparsiniz

sevdiginiz insan sevgini kanitla dese,,ne yaparsiniz

sevgini ispatla sevgini kanıtla ıspatla sevdiğiniz için ne yaparsınız sevdiginiz insan size inanmiyor ve sana sevgini ispatla diyor ne yapardiniz hadi melekler cevaplayinn
  2. Desti

Desti

Rüyada desti görmek, halk malini zayi eden kötü biri ile yorumlanir. Kirmanî'ye göre; desti hizmetçi veya soför ile tabir olunur. Cafer'i Sadik'a göre; rüyada desti dokuz sekilde tabir olunur: Münafik, hain hizmetçi, çaliskan es, din kuvveti, vü-cut sagligi, uzun ömür, mal, nimet, miras.
  3. kal deseydin kalırdım...

kal deseydin kalırdım...

"Kal" deseydin, kalırdım. Demedin oysa... Kuru bir "bitmesin"den başka hiçbir şey demedin. Öyle kuru, öyle soğuk, öyle uzaktı ki ondaki anlam! Bu kadar kolay mıydı her şey, bu kadar yakın mıydık uçuruma? Savunmayacak mıydın sevgimizi? "Kal" diye haykırmayacakmıydın ardımdan? Düşündüğüm bu değildi... Hayal ettiklerim, beklediklerim başkaydı senden.. Mücadele...
  4. Deste Katina falına bakabilirsiniz.

Deste Katina falına bakabilirsiniz.

katina falı katina falı bak deste falına bak deste Arkadaşlar sizlere vereceğim bu linkten kendinizde Deste Katina falınıza bakabilirsiniz. Nasıl olacağını ben anlatayım.. Öncelikle 1- buradan giriş yapınız. 2- Açılan sayfada kırmızı ile işaretlediğim yere giriş yapınız.. 3- Açılan sayfa aşağıdaki gibi olacaktır. 4- Buradan 3 kart seçiniz. Daha sonra işretlediğim yere giriş...
  5. Bouvier des Flandres

Bouvier des Flandres

Familya: çiftlik köpeği, çoban köpeğiDiğer Adları: Belgian Cattle Dog, Belçikalı Sığır KöpeğiRengi: Beyaz; kırmızımsı ve gri lekeler içeren, koyu kahverengiden siyaha doğru kayan bir renkÇıkış Yeri: BelçikaÇıkış Tarihi: 1600'lerOrjinal İşlevi: Sığır çobanıGünümüzdeki İşlevi: Güvenlik, çoban köpeği avlarıOrtalama Ömür: 10-12 yıl Kilo Erkek/Kilo Dişi: 31-41/31-41 kg Boy Erkek/Boy Dişi:...

Sayfayı Paylaş