gebe
  1. denizci melek

denizci melek Forum Okuru

destekli bikini önerileri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında denizci melek tarafından paylaşıldı.

selamlar küçük göğüslere sahip bir bayanım bana destekli bikini önerileri verebilirmisiniz. Kullandığınız marka varsa ve memnunsanız tavsiye edebileceğiniz önerilerde olabilir

destekli bikini önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar Destekli Tasarım Teknikeri

Bilgisayar Destekli Tasarım Teknikeri

Fabrika ve işletmelerin araştırma ve geliştirme birimlerinde mühendisin gözetimi altında ile bilgisayarla model tasarımı ve çizimi yapan kişidir. GÖREVLER -Yeni projeler geliştirmek için mühendis gözetiminde tasarım yapar, -Tasarımın bilgisayar ortamında çizimini yapar, -Sistem tasarımı yapılmış projeleri programlar, -Projeleri yapılmış programları test eder, -Tasarlanan ve...
  2. Asus'tan Skype destekli telefon

Asus'tan Skype destekli telefon

skype destekleyen telefonlar Asus'tan Skype destekli telefon Asus, CES fuarı sırasında bazı anakartlarla birlikte Skype adaptörü hediye etmeye başlayacağını açıkladı. TeleSky adı verilen ve Skype aracılığıyla görüşme imkanı tanıyan bu adaptörü içerecek olan anakart modelleri M2N/TeleSky, P5B/TeleSky ve P5LD2 SE. TeleSky adlı adaptör dışında ilgi çeken diğer ürün, kablosuz bağlantı...
  3. Destekli Yuvalanma

Destekli Yuvalanma

Yardımcı üreme tekniklerine başvuran çiftlerin yarısından fazlasında cenin (embryo) gelişmesine rağmen gebelik olmamaktadır. Döllenme olmasına rağmen gebelik oluşmamasının kaynağı muhtemelen bu embryonun rahime yerleşme safhasındadır: Embryonun rahim içine yerleştirilmesini takiben değişik olaylar oluşmaktadır. İlk olarak hücreler bölünmeye devam ederken belli bir boya erişince kendisini...
  4. biktim artik görümcemden

biktim artik görümcemden

slm millet uzun zamandan beri siteye giremiyodum bugun bir firsat dogdu.bn 1.5senedir gorumcemle yasiyorum.evliligimizin 10.ayinda geldi ve ayatimi alt ust etti.o kadar salak ve ise yaramaz bir insanki artik evden iice sogudum.evde esimle ne ozellim var nede kendime ait bir ozelim var.evin icinde ne olup bitiyosa annesine anlatiyor.bizim cinsel yasamtimizi bile...biraz moralim bozuk olsa...
  5. Adetliyken bikini bölgesi temizlenirmi?

Adetliyken bikini bölgesi temizlenirmi?

Adetli veya lohusa durumunda bulunan bir kadının, bu durumda avret mahalli temizliği yapması mekruhtur. Bu, yıkandıktan sonra olmalıdır. Avret mahalli ve koltuk altı temizliği en az yedi gün içinde, en çok ise 40 gün içinde yapılmalıdır. Kırk günü geçmemelidir. Aynı şekilde adetli iken tırnak kesmek mekruhdur. Yıkandıktan sonra kesmek gerekir. Cünüp olan erkek ve kadın da aynı durumdadır....

Sayfayı Paylaş