gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Desti

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada desti görmek, halk malini zayi eden kötü biri ile yorumlanir. Kirmanî'ye göre; desti hizmetçi veya soför ile tabir olunur. Cafer'i Sadik'a göre; rüyada desti dokuz sekilde tabir olunur: Münafik, hain hizmetçi, çaliskan es, din kuvveti, vü-cut sagligi, uzun ömür, mal, nimet, miras.

Desti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kal deseydin kalırdım...

kal deseydin kalırdım...

"Kal" deseydin, kalırdım. Demedin oysa... Kuru bir "bitmesin"den başka hiçbir şey demedin. Öyle kuru, öyle soğuk, öyle uzaktı ki ondaki anlam! Bu kadar kolay mıydı her şey, bu kadar yakın mıydık uçuruma? Savunmayacak mıydın sevgimizi? "Kal" diye haykırmayacakmıydın ardımdan? Düşündüğüm bu değildi... Hayal ettiklerim, beklediklerim başkaydı senden.. Mücadele...
  2. 'Yaşasın Kürdistan dese inanmam'

'Yaşasın Kürdistan dese inanmam'

DTP'li Osman Baydemir, "Başbakan Erdoğan 'Yaşasın Kürdistan' dese bile inanmam" diye konuştu. Baydemir, Başbakan Erdoğan'ın samimi olmadığını dile getirdi. ROJ TV'de dün akşam canlı yayına katılan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Kürtçe yaptığı konuşmasında AKP'nin 'Kürt sorununa' bakışını değerlendi. Başbakan Erdoğan'ın Güneydoğu'daki 2006 Mart olayları...
  3. Bouvier des Flandres

Bouvier des Flandres

Familya: çiftlik köpeği, çoban köpeğiDiğer Adları: Belgian Cattle Dog, Belçikalı Sığır KöpeğiRengi: Beyaz; kırmızımsı ve gri lekeler içeren, koyu kahverengiden siyaha doğru kayan bir renkÇıkış Yeri: BelçikaÇıkış Tarihi: 1600'lerOrjinal İşlevi: Sığır çobanıGünümüzdeki İşlevi: Güvenlik, çoban köpeği avlarıOrtalama Ömür: 10-12 yıl Kilo Erkek/Kilo Dişi: 31-41/31-41 kg Boy Erkek/Boy Dişi:...
  4. Rüyada Deste Para Görmek

Rüyada Deste Para Görmek

Rüyada Deste Para Görmek ne demek rüya tabirlerinden anlıyan arkadaşlarım lütfen bana bu rüyanın tabirini yorumlasın.
  5. Deste nedir

Deste nedir

Deste nedir? selam kızlar Deste nedir lütfen bu konuda da bilgi verin

Sayfayı Paylaş