gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

destina anlatamadım dert oldu içime

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

sensizlik içime dert oldu Destina umarım aynı yerden bahsediyoruzdur. Bana cevap verirsen sevinirim.

siyahla işaretlediğim yerler sende varmı????????????

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bende baktim bir sey anlamadim,bu ne icinmis.

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Onda bu bölüm hiç yokmuş. Onu anlatıyordu. Sadminim ilgileniyordu en son.

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sagol canim bende var,bende merak ettim,ne olmus sitede o bolumde diye,ne merakliymisim vavvv....

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    destinada o bölüm hiç görünmüyormuş. oalanlarda bi sorun yok merak etmeyin:)

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bende var...............

destina anlatamadım dert oldu içime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ - Dertlere Derman Olsam

Emre Altuğ - Dertlere Derman Olsam

Yine de akşam oldu Hevesim ta içimde Bir de yağmur vuruyor Gökler sanki indi yere Atıp ipleri buluta bir salıncak kurabilsem Dolaşıp dünyayı sonra kuraklara inebilsem Toprağı koklayıp da, cebime güneşi doldursam Ah kendime çare yokken, dertlere derman olsam
  2. Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Bir zamanlar benim sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldun Mutluluk senin olsun Dertler benim çile benim Hayat senin senin olsun Ben daha ne çile dertlere yolcuyum Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum Fark etmez yaşamak Sen mesut ol yeter Dertler bana gönül vermiş Ben aşk sarhoşuyum Dilerim her arzun gerçek olsun Hayat bu şansın hep açık olsun Dertler benim...
  3. Dertler benim olsun...

Dertler benim olsun...

Bir zamanlar benim sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldun Mutluluk senin olsun Dertler benim çile benim Hayat senin senin olsun Ben daha ne çile dertlere yolcuyum Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum Fark etmez yaşamak Sen mesut ol yeter Dertler bana gönül vermiş Ben aşk sarhoşuyum Dilerim her arzun gerçek olsun Hayat bu şansın hep açık olsun...
  4. dertler derya oldu :)

dertler derya oldu :)

ibrahim tatlısesin dediği gibi hakikaten: dertler derya oldu bende.dersler bitti tam tatil yapayım derken bin türlü şey geldi başıma.bunu kabul etmiyorum ben 1 ay daha tatil isterim yök e kadar giderim gerekirse :D bu ne ya? 20lik diş çıktı tamam çık ama niye iltihaplanırsın be canım? çenemi yanağımı şişirirsin? üstüne bide ağzımın içinde vahşice olaylar çıkarırsın bana da yazık değil mi? hadi...

Sayfayı Paylaş