gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

detaylarla uğrasırken...

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

>Juan, motosikleti ile Meksika sınırına gelir. > >Arkasındaki iki büyük çantayı gören sınır polisi şüphelenir ve içinde ne > >olduğunu sorar ...
    > >Juan, "Yalnızca kum" diye yanıt verince polis, "Aç bakalım çantaları" der.
    > >
    > >Juan çantaları açar, polis didik didik kontrol etmesine rağmen kumdan başka
    > >birşey bulamaz çantada !
    > >
    > >Bununla yetinmeyen polis, gece yarısına kadar kumu her tür tahlilden
    > >geçirtir ancak saf kumdan başka birşey yoktur !
    > >polis, çantalarını Juan'a geri verir ve sınırdan geçmesine izin verir.
    > >
    > >Ertesi gün Juan Motosikletinin arkasında iki büyük çantayla tekrar sınırda
    > >belirir. Polis Juan'ı gene durdurur, didik didik arar, birşey bulamaz ve
    > >Juan'ı serbest bırakmak zorunda kalır.
    > >Bu olay, polis emekli olana dek yıllarca devam eder !
    > >Bir gün emekli polis Meksika'da bir barda otururken Juan'ın içeri girdiğini
    > >görür ve derhal yakasına yapışır; "Senin yıllardır birşeyler kaçırdığından
    > >eminim. Çıldıracağım. Geceleri uyku uyuyamıyordum senin yüzünden. Lütfen
    > >anlat bana ne kaçırdığını. Aramızda kalacağından emin olabilirsin. "
    > >
    > >Juan gülümseyerek yanıtlar,
    > >
    > >"Motorsiklet"
    > >
    > >DETAYLA BOĞUŞURKEN ÖZÜ KAÇIRMAYALIM ))))

detaylarla uğrasırken... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Detay

Gülşen - Detay

hadi sen affettin beni ben affettim mi bakalım hiç memnun değilim kendimden eyy aklım bişeyler yapalım detaylarla deliren kalbim bire bin katıyor yine dengemi bozan mutluluğundan kaçarak mı kurtulayım düzene yenik mi düşecegiz acaba ozaman aşkından ölebilirim hiç getirirmiyim kırılma noktasına kırmam onu işi bilirim programsız hazırlıksız aşkına tutulmuş olabilirim bundan böyle sensiz bir...
  2. Karamel dizisi detayları

Karamel dizisi detayları

Yön: Şafak Bal Oyn: Ahu Türkpençe, Emre Kınay, Gökhan Soylu, Ülkü Duru Boğaz’ın kıyılarına yerleşmiş zenginlikle, şehrin arkasına doğru yayılan gecekonduların arasında bir semtti Küplüce… Süreyya, diğer adıyla Süreyya Sultan, Kilis’ten göç edip İstanbul’a gelmiş, kocası evde yaptığı içli köfteleri tezgahta satarken Süreyya da bir kuaförde çalışmıştı. Kazandıkları parayla küçük bir lokanta...
  3. Söz ile ilgili detaylar

Söz ile ilgili detaylar

SÖZ YERİ Genel olarak kız isteme merasimi kızın evinde yapılır. Ailenin erkek tarafından büyüğü veya ailenin değer verdiği kişi, kızı ailesinden "Allah'ın emri, Peygamberin kavliyle ister." Hemen ardından söz kahveleri ikram edilir. Genç çifte yüzükler takılırken, geleneksel bir konuşma yapılıp kurdele kesilir. Hatta bekar ve evde kalmışlara (!) kurdeleden birer parça kesilerek...
  4. Şirine detaylarınız olsun

Şirine detaylarınız olsun

ampul,abajur,abajur modelleri,abajur modelleri ve fiyatları,değişik aksesuarlar,değişik abajurla Şu abajurlara bakın çok şirin ve gizli detayları olan abajurlar değilmi?
  5. Detayların Önemi

Detayların Önemi

Detaylara önem veren kadınlar için güzel bir dekorasyon sitesi. Duvar resimlerinizi ekleyerek üzerinde oynamalar yaparak uygun priz ve anahtarlar bulabilirsiniz. Ayrıca güzel de bir yarışmaya katılarak hediye çeki kazanabilirsiniz. https://bitly.com/HiCGGK

Sayfayı Paylaş