gebe
  1. --AŞKIM--

--AŞKIM-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Dev gibi Yüreğim...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında --AŞKIM-- tarafından paylaşıldı.

ne cüceler sevdi dev gibi yüreğim Ne cüceler sevdi dev gibi yüreğim...Birkaç kere var oldum, çoğu kez yoklukta kayboldum...Bozdu tılsımı bir elma kurdu,Tam ısırıp kurtulacaktımki;Tiksindim ölümden..Cadı da üzüldü bu yarı çıplak halime.Kaçtır aynaya bakamıyor hep aynı ablak suratı görmekten!Prens kimle sevişiyor haberim yok açıkcası..Ben ise bildiğiniz ...gibi kurbağaları öpüyorum hala..Saçlarımıda kestirdim mutluyum :)Çekmiyor saçlarımı alt kattaki yaşlı kadının bastonu..Bir ucube oldum çıktım son günlerde..Durmadan uyuyorum bu ilaçlar ağrıma gidiyor,Bir tanesi olsun öldürmüyor, ölümden beter ediyor!..Hangi masalda kafası güzel prensesten bahsediliyor?Ayakkabımı kapan prenste kaçtı gitti doğrusu..ismimi de yanlış yazmış, olaya bak bir büyücüye kaçmış.. Ama mutluyum, hayattan da umutluyum haLa..Bir gün kurbağalar öpmeye tenezzül ederse belki bende prenses olurum...

2. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yazıyı bir gülümseme belirdi dudaklarımda. Güzel, hoş bir yazı. Paylaşımın için teşekkür ederim.

Dev gibi Yüreğim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha şen benim gibi açamazsın yüreğini

Baha şen benim gibi açamazsın yüreğini

şen benim gibi açamazsın yüreğini rüzgar olup eşemezsin gökyüzünde sen benim gibi olamazsın birtanem biliyorsun ve gidiyorum aşk olmazsa olmaz olsun gün doğmazsa doğmaz olsun kader deyip gülüp geçerim şansıma aşığım aşık teninin kokusuna çıkmaz bir sokakta yürüyorum biliyorum
  2. Cehennem Gibi Bir Yürekte

Cehennem Gibi Bir Yürekte

cehennem gibi bi yürekde Cehennem Gibi Bir Yürekte ,Cennetlik Bir Aşkla Seviliyorsun ! Resimler çizmek isterdim sana... Baktıkça, tüm gülücüklerin yüzünde yer almasını istediğim resimler... İçimdeki sen, sözcüklere sığmıyorsun artık... İkimizi öyle bir yaşıyorum ki, sen kendini bu kadar yaşamıyorsun. Ellerimde, bedenimde, dudağımda ve sarılışlarımda öyle tarif edilmez bir...
  3. Diken Gibi Sivri Yüreklere Pamuk Gibi Yumuşak Sevgiler

Diken Gibi Sivri Yüreklere Pamuk Gibi Yumuşak Sevgiler

kirpi diken fırlatır mı dikenli top oyunu Birini severiz bu kişi kadın ya da erkek olabilir farketmez.Sevdiğimiz için de o kişiden bişeyler bekleriz çoğu zaman.En basitinden onun da bizi sevmesini en zorundansa onun istediğimiz gibi olmasını...Bu sevgi nasıl bir sevgidir ki öyleyse...Gerçek sevgi asla karşılık beklemez sevinlenden... ...ve sevilen nasıl olursa olsun onu kabullenir...
  4. Eşarbı deve hörgücü gibi kapatmak günahmıdır?

Eşarbı deve hörgücü gibi kapatmak günahmıdır?

Onlar kapanmayı “dindarlaşmaya” değil “sosyalleşmeye” aracı olarak gören; genç neslin “dolama” diye ağzına doladığı renk renk,desen desen şalları ve saçlarının arkasına sardıkları ismi lazım olmayan o her neyse ile kafalarını bir füze gibi yapmayı becerebilen,görünüşüyle adeta “Ben Resulullah’ın (a.s) ‘’ Onlara cennetin kokusu haramdır’ dediği deve hörgüçlüyüm” diye bağıran ve işin ilginç...

Sayfayı Paylaş