gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

dev kardan adam

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dev kardan adam
    çok hos yaa..emegıne saglık:minik:

dev kardan adam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sincap ve Kardan adam

Sincap ve Kardan adam

Çok şirin gözüküyor ya acaba neden yaklaştı kardan adama belkide burnunu yemek içindir :D
  2. Meşhur kardan adamın mucidi

Meşhur kardan adamın mucidi

kardan adam Kar yağdımı çocuklar çıldırır sevinçten.Çıkıp hemen ya kartopu oynarlar yada hemen kardan adam yapmaya girişirler.Herkesin kar zevki bambaşkadır.Kardan adam demişken hiç merak ettiniz mi kimdir bu kardan adamın asıl sahibi ?kimden çıktı bu fikir die?? Merakın melekler mekanında (: Kardan adamın tarihi ile ilgili bilgiler çok net olmasa da, ilk kardan adama ait tarihi bilgiler...
  3. kardan adam

kardan adam

melekler çocukken kaçımız kardan adam yapardık.rica etsek paylaşabilirmiyiz lütfen:çitos:
  4. Kardan Adam Pastamızın tarifi

Kardan Adam Pastamızın tarifi

farklı pasta tarifleri doğum günü pastası Marifetli meleklerimizin sunacağımız bu tarifi hemen uygulamak isteyeceklerini düşünüyorum. Bu pastayı görünce akla ilk yılbaşı gelse dahi ben bunun çok güzel bir doğum günü pastası olacağını düşünüyorum. Anne meleklerimiz bu tarifle çocuklarının doğum günlerini kutlayabilirler çünkü çocukların bayılacağı çikolata düğmeler ve şeker hamuruyla bezenmiş...

Sayfayı Paylaş