devamını sen getir

ttatlicadi

Yeni Üye
Üye
devamını sen getir
arkadaşlar şimdi bir senaryo yazıyoruz herkes birkısmını yazacak bakalım nasıl birşey ortaya çıkacak

bugün yorucu birgündü. işten çıkma saatim gelmişti. eve dogru ilerlerken bir yandan da bugünün yorgunlugunu dinlenerek atacagımı hayal ediyordum ki....

Aklıma evdeki işler geldi....Temizlik ,yemek....Kafayı sıyırcaktım....Yolda arkadaşıma rastladım....Bana geliyormuş...Eyvah ev bataklık gibi....Hemen ......

arkadaşımı dışarı davet ettim.çünkü ev rezaletti. dışarıda yemek yedik. sohbet ettik. sonrada...........

Ev misafirlerle dolu hemde beni istemeye gelmişler şok oldum sinir olsamda ne fayda annem kızım kahve pişir dedi mutfağa gittim oda ne kahve bitmiş nolcak şimdi?

amannnn zaten evlenmeye de niyetim yok,elime fırsat geçmişken değerlendiriyim dedim ...misafirleri kaçırtmak adına salona doğru bağırdım anneeee kahve kalmamış,ben kuruymişçi kırığıma gidiyim kahve alıp geliyim,sen görücüleri idare et....tam kapıdan çıkıyordum kaynana adayı seslendi............

Hemen kardesimi markete yolladim, gitsin alsin diye, ama oda nedense eli bos geri dönmüs, cünkü .... ?

hahaha burdan devam ediyim bari...

adam kahveyi napıcan demiş,ablamı istemeye geldiler lafını duyunca,sen git yeni kahve gelicek birazdan ben çırakla yollarım demiş...kardeşim eve girer girmez kapıda çırak da belirdi,dedi ki..........

Nazlı abla ustamın slmı var sana seni çok seviyomuş eğer benden başkasına varırsa öldürürüm kendimi onun gözü önünde.....bunu duyan nazlı ve misafirler.....

Geri