gebe
  1. ttatlicadi

ttatlicadi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

devamını sen getir

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında ttatlicadi tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar şimdi bir senaryo yazıyoruz herkes birkısmını yazacak bakalım nasıl birşey ortaya çıkacak
    bugün yorucu birgündü. işten çıkma saatim gelmişti. eve dogru ilerlerken bir yandan da bugünün yorgunlugunu dinlenerek atacagımı hayal ediyordum ki....

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Aklıma evdeki işler geldi....Temizlik ,yemek....Kafayı sıyırcaktım....Yolda arkadaşıma rastladım....Bana geliyormuş...Eyvah ev bataklık gibi....Hemen ......

3. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşımı dışarı davet ettim.çünkü ev rezaletti. dışarıda yemek yedik. sohbet ettik. sonrada...........

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Kuaföre gittik ben Manikür yaptirdim o Pedikür.....Ansizin tlfnum caldi, karsidaki.........

5. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Annemdi nerede kaldın diye beni fırçalıyordu.bende hemeen kuaförde işimi bitirip eve döndüm. ama eve geldim . o da ne?

6. Gelincikkkk

Gelincikkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ev misafirlerle dolu hemde beni istemeye gelmişler şok oldum sinir olsamda ne fayda annem kızım kahve pişir dedi mutfağa gittim oda ne kahve bitmiş nolcak şimdi?

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hemen kardesimi markete yolladim, gitsin alsin diye, ama oda nedense eli bos geri dönmüs, cünkü .... ?

8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

amannnn zaten evlenmeye de niyetim yok,elime fırsat geçmişken değerlendiriyim dedim ...misafirleri kaçırtmak adına salona doğru bağırdım anneeee kahve kalmamış,ben kuruymişçi kırığıma gidiyim kahve alıp geliyim,sen görücüleri idare et....tam kapıdan çıkıyordum kaynana adayı seslendi............

9. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hahaha burdan devam ediyim bari...

adam kahveyi napıcan demiş,ablamı istemeye geldiler lafını duyunca,sen git yeni kahve gelicek birazdan ben çırakla yollarım demiş...kardeşim eve girer girmez kapıda çırak da belirdi,dedi ki..........

10. Gelincikkkk

Gelincikkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nazlı abla ustamın slmı var sana seni çok seviyomuş eğer benden başkasına varırsa öldürürüm kendimi onun gözü önünde.....bunu duyan nazlı ve misafirler.....

11. Gülvan

Gülvan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    birden şaşırdılar.. burda neler oluyor diye...

12. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ne gereksiz bi şaşırmaydı o herşeyin sorumlusu kendileriydi! :D:D

13. Gülvan

Gülvan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    halbuki farkına bile varmadılar bu olaydan sorumlu olduklarının....:)

14. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

daha sonrada kızı istemekten vazgeçtiler kimseye kötü bişey olmasın diye tam evden çıkarlarken...

15. Rabia35

Rabia35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bi bakmışlar ki karşılarında...

devamını sen getir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karakaürler devamının devamı:D

karakaürler devamının devamı:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. devamının devamının devamı:D

devamının devamının devamı:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. devamının devamının devamı

devamının devamının devamı

4. gemi

gemi

Her türlü olumsuzluktan kurtulmaya, İyi insanlarla birlikte gemiye binmek ilahi mağfirete, gemiden salimen karaya inmek sıkıntı vve ıstırabın sona ermesine, Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa, Batan gemiden bir kalas, can simidi gibi şeylere tuttunarak kurtulmak verilen sadakaların kabulüne, Gemiyi meydana getiren unsurların parçalanması aile fertlerinde meydana gelecek üzücü duruma,...
  5. sen geçerken sahilden gemiler kalkar yüreğimden - gemi gifleri

sen geçerken sahilden gemiler kalkar yüreğimden - gemi gifleri

Sayfayı Paylaş