gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deve kuşu yumurtaları

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rüyada deve kuşu yumurtası deve kuşu yumurtası oyunu

Deve kuşu yumurtaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deve kuşu başını kuma gömermi?

deve kuşu başını kuma gömermi?

Devekuşlarının Baş Gömmesi Bu inanç ve görüşün nereden kaynaklandığı bilinmiyor. Güya devekuşu başını kuma gömünce düşmanlarını ve gelecek tehlikeyi görmez, onun için de rahatlarmış. Güney Afrika'da 80 sene boyunca yapılan gözlemlerde böyle bir olay görülmemiştir. Hiçbir devekuşu kafasını kuma gömmeye teşebbüs etmemiştir. Zaten bunu yaparlarsa boğulacakları da kesin. Her ne kadar beyinleri...
  2. Deve kuşu

Deve kuşu

Nimete, ona binmek çölde yolculuğa yahut haram mala, Devlet adamlarından gelen devekuşu ehli için hakim tayin edilmeye, değilse devlet görevine, Devekuşunun kanatları dünyalığa, onu tesmek bir kadına sahip olmaya, yumurtasına raslamak bir kadınla karşılaaşmaya, Devekuşu sağır bir hayvan olduğu için sağır ve söz dinlemek kimseye de delalet eder.Herkesten habersiz bol para kazanacak ve zengin...
  3. Kuş Yumurtadan Böyle Çıkıyor :)

Kuş Yumurtadan Böyle Çıkıyor :)

Kuş Yumurtadan Böyle Çıkıyor :)
  4. Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?

Muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır? maviş yumurtladı ve ben onun yumurtasına nasıl bakacam bilmiyorum acaba muhabbet kuşlarının yumurtasına nasıl bakılır?
  5. Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı

Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı

Benim muhabbet kuşum bugün yumurtadan çıkacaktı ama çıkmadı saat sabah 11;11 ne zamana çıkar

Sayfayı Paylaş