gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

devenın öpme aşkı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: devenın öpme aşkı
    :hhh::hhh:ayyy ne hoşmuş deveyle çalgıcının aşkı:hhh:

devenın öpme aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Öpmeden Gitmem

Gülben Ergen - Öpmeden Gitmem

Bu gece seninle son buluşmamız Bana kalsa eğer bir yere gitmem Madem bir dost gibi ayrılıyoruz Seni son bir defa öpmeden gitmem Yabancı mı olduk senle bu gece Mutlu değilmiydik birkaç gün önce Hala titriyorum seni görünce Seni son bir defa öpmeden gitmem Seni son bir defa öpmeden gitmem Unutmak kolaysa gel de sen unut Gel eskisi gibi gönlümü avut Yıldızlar uykuda ay bulut bulut Seni son...
  2. Gözümden öpme derdin..

Gözümden öpme derdin..

Duygu yüklü bir paylasim sizlerle meleklerim.. Gözümden Öpme Derdin --------- Bir kız var.Güzelçekicialımlı. universitede öğretmenlik okuyor. Erkekde aynı şehirde teknikerlik okuyor. Bi arkadaş ortamında tanışıyor iki genç. Ve arkadaşlıklarını pekiştiriyorlar... Sonra ikisinin de dudaklarından o sihirli kelimeler dökülüyor kızın okulunun bitmesine çok az kala.... Erkeğin okulunun...
  3. Öpmeye koklamaya doyamam

Öpmeye koklamaya doyamam

Yerim ben bunları... Dünyanın masum melekleriii işte bunlar... Masum oldukları kadarda tatlıııı... :bebiss:
  4. öyle özledimki seccademin alnından öpmeyi.

öyle özledimki seccademin alnından öpmeyi.

Dailymotion - SENAİ DEMİRCİ-YANDIM GÜL OLDUM - Müzik Kanalı
  5. çocuğumu sokakta öpmelerini okşamalarını istemiyorum!

çocuğumu sokakta öpmelerini okşamalarını istemiyorum!

Hepimiz sokakta bebek gördüğümüzde hoşumuza gider, severiz ama ellemek, öpmek de ne oluyor?Kızımı dışarı çıkardığımda insanların öpmesine sinir oluyorum.Sen yabancısın ne diye küçücük çocuğu öpersinki? Ben de severim çocuk ama uzaktan. Birşey söylesen ukala oluyorsun.Ne yapmak lazım nasıl uzak tutmak lazım bu insanları?

Sayfayı Paylaş