gebe
  1. Zeynep Arkas

Zeynep Arkas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

DEVI KROELL çantalar.

Konu, 'Çöplük' kısmında Zeynep Arkas tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    :eek:rkide:yani klasik bir hatunsun
    ayakkabı ve çanta merakı çok tanıdık çantalarda güzel ama ayakkabılar daha güzel

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için saol

4. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu modeli begendim emegine saglık

DEVI KROELL çantalar. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şirin çantalar

şirin çantalar

herzaman ağır takılacagız klasik yada spor olacagız diye bir kural yok degil mi? bazen çocukça görünen ama en çokta büyüklerin kullandığı aksesuarlarda yok degil hani:) işte onlardan biri de çantalar rengaren çizgi karakterli çantalardan sizde de var mı????...
  2. Rengarenk çantalar

Rengarenk çantalar

MODA BÜYÜK ÇANTA OLABİLİR MAT RENKLERDE AMA İSTEDİĞİNİZ VE BEGENDİĞİNİZ RENKLİ VE KÜÇÜK MODELLERSE O SİZİN MODANIZDIR VE BU DAHA ÖNEMLİDİR İŞTE O ÇANTALAR..
  3. Çantaları yenileyelim!!

Çantaları yenileyelim!!

Bayanların olmassa en çok eksikliğini hissedeceği aksesuarı çantalar.Onlarsız olmaz,sokağa çıkılmaz.:DHer çeşiti var ve biz giysimize en uygununu beğenmeyi başarabiliyoruz değilmi melişler ? :tik:
  4. Emo Çantaları

Emo Çantaları

emo çantaları çanta sipariş et emolara uygun harika çantalar aslında ben de kullanabilirim sportif ve gençlere uygun. :D
  5. Beğendiğim çantalar

Beğendiğim çantalar

Herkezin kendine ait bir tarzı vardır.Benim de bir tarzım var ve ben tarzıma en uygun çantaları buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Genelde sadelikten yanayımdır.Ama nedense bu kış pek bir cıvıl cıvıldım.Bu durumumu yaz aylarında da devam ettirmek istiyor ve ona göre çanta tercihleri yapıyorum.İşte benim seçtiklerim:) Genellikle siyah veya tonlarında tercihler yaparım ve tercihimi...

Sayfayı Paylaş