gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Devlet Memuru olma yaşı kaçtır ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kaç yaşında devlet memuru olabilirim. Yada şöyle sorayım, kaç yaşına kadar devlet memuru olabilirib bunu tam olarak yaşı yaş ortalaması nedir. Varsa kanunu paylaşır mısınız ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız bilgiye BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgile kalın

Devlet Memuru olma yaşı kaçtır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 17.Türk Devleti / 16 Yıldızlı Türk Devleti Kaç Yaşında

17.Türk Devleti / 16 Yıldızlı Türk Devleti Kaç Yaşında

kaç türk devleti var türkler kaç devlet kurdu türk tarihi yıllık 17 devleti kac tane var 17. Türk Devleti?! Bugün 29 Ekim 2006! İngiliz ve Fransızlar’ın, Haçlı oyunları ile Osmanlı İmparatorluğu’nu 22 parçaya böldükleri büyük bir milletin, küllerinden yeniden doğuşunun 83. sene-i devriyesi! Ya da daha doğru bir ifade ile… Bugün 29 Ekim 2006! Tarihte yaşayan son büyük Türk Devleti’nin askeri...
  2. DEVLET MEMURLARI KANUNU kisim 5

DEVLET MEMURLARI KANUNU kisim 5

KISIM - V Mali Hükümler Kapsam: Madde 146 – (Değişik: 30/5/1974 - KHK 12; değiştirilerek kabul: 15/5/1975 - 1897/1 md.) Bu Kanunun birinci maddesinin birinci fıkrası kapsamına giren memurlar aylık, ücret, ödenek, hizmetle ilgili her çeşit ödeme ve bunların şekil ve şartları bakımından bu Kanundaki hükümlere, aynı maddenin ikinci fıkrası kapsamına giren memurlar özel kanunlardaki hükümlere...
  3. Devlet memuru olabilme şartları nelerdir ?

Devlet memuru olabilme şartları nelerdir ?

Merhabalar yaşım 19 ve ben devlet memuru olmak istiyorum. Devlet memuru olabilmenin şartları nelerdir, tam olarak ne yapmamız gerekiyor. Türkiye'nin durumu ortada ben bari memur olayım, onun için hazırlanayım diye düşünüyorum. Bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.
  4. Devlet Memuru Yaş Sınırı

Devlet Memuru Yaş Sınırı

devler memuru olma, yaş sınırı, şartları, nasıl olabilirim, kaş yaşına kadar memur olabilirm hakkında bilgiler burda sevgili arkadaşlarım devlet memuru olabilemek için herkes kpss ler sayesinde büyük çaba sarfediyor peki memur olabilme yaş sınırı kaç? işte cevabımız Devlet Memuru Olma Yaşı Genel olarak 18 yaşını tamamlıyanlar Devlet memuru olabilirler. Bir meslek ya da...
  5. Devlet Memuru Olabilme Şartları

Devlet Memuru Olabilme Şartları

devlet memuru olabilme şartları, neler, hagileri, atanma şartları hakkında bilgiler burda kpss sınavları sayesinde memur olmaya çalışan bir çok insan var peki memurluk için gerekli şartlar neler bir kişinin memur olabilsemi için ne yapması gerekli işte gerekli bilgiler melekler Devlet memuru olma şartları Bir mesleki sıfatla kamu kesiminde çalışan kişiler kamu görevlileridir....

Sayfayı Paylaş