Devran Çağlar - Asi

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

devran çağlar resimleri devran çağların kadın hali çağların son hali çağlar kadın son İsyanlarıma sözüm geçmiyor
    Erişemedim hayal yaptım seni
    Başkasını inan gözüm görmüyor
    Nasılda terk ettin beni

İnanmakmı sanamı benmi
    Söyle bana ne sandın sen kendini
    Vurgunum asiyim çılgınım diye
    Nasılda terk ettin beni

asiydim Asiyim yinede olacağım
    elbet gerçek sevgiyi böylede bulacağım
    gözlerimdeki yaşı görmek için vefasız
    her gece bir kapı bir kapı çalacağım

huy değişmez bunu sende bilirsin
    terk edince sevdiğin çok ararsın
    tutunacak bir tek dal bulamasın
    nasılda terk ettin beni

Devran Çağlar - Asi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Güllü - Devran Senin

Seni sevdigim için naz edip kaçıyorsun sevgilim kalp yerine sen taşmı taşıyorsun gün senin devran senin bildigini et bana Sıra bana gelince gösterecegim ben sana Her seyin acısını senden cıkaracagım Bunların hesabını o zaman soracagım gün senin devran senin bildigini et bana Sıra bana gelince gösterecegim sana.. Simdi kozlar elinde birgün kaybedeceksin Zulüm etmek nasılmış o zaman...
  2. Devran Çağlar - Sahte Sevgililer

devren çağlar devran çağlar biyografi devran ağlayacaksın çaglar aglayacaksın sahte sevgililer terkettiğinde benim yokluğumu anlayacaksın dinle Kalbimde Ümitler Bittiği Zaman GEceler BoyunCa Ağlayacaksın Benim Yokluğumu Hissettiğin An (KompLe 2 KeRe) Kahrından Ağlayıp Yalvaracaksın Sahte Sevgililer Terkettiğinde Benim Yokluğumu Anlayacaksın Beni BAşkasıyla Her Görüşünde...
  3. Çağlar Turizm

Firma: Çağlar Turizm Firma Gerçek Adı: Çağlar Turizm San.Tic.Ltd.Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Hayati Uzun Genel Müdür: Kenan Topoğlu Merkez Adresi: Büyük İstanbul Otogarı No:98-99 Bayrampaşa / İstanbul İletişim Bilgileri Tel 1: (212) 658 08 54 Tel 2: (212) 658 08 56 Faks: (212) 658 23 40 Web: www.caglarturizm.com Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Kenan Topoğlu...
  4. Engin Çağlar

devran çağlar doğum yeri devran çağlar kadın oldu engin Engin Çağlar Gerçek Adı : ÇAĞLAN ÖVET Doğum tarihi: 1940 1940 Doğum yeri: İstanbul İstanbul Eğitimi: Şişli Terakki Lisesi Sinema ve Ses Dergisi'nin 1968 yılında açtığı artist yarışmasında erkekler arasında ikinci oldu. İlk kez "Öksüz" adlı filmde beyazperdeye çıktı. Birçok filmde romantik jön olarak başrolü...
  5. Engin Çağlar hayatı

devran çağlar biyografi engin caglar engin çağlar kimdir devran kimdir engin çağlar hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgiler, biyografi, kiminle evli, filmleri, resimleri Yeşil Çam'ın yakışıklı oyuncularından Engin Çağlar hakkında bilmediğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler! 1940 yılında İstanbul'da doğdu. Asıl Adı Çağlar Övet'tir. Şişli Terakki Lisesi'nde, Robert Koleji'nde ve...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. devran çağlar biyografi

,
  2. devran çağlar kadın oldu

,
  3. devran çağlar kimdir

,
  4. devran çağlar kadın hali,
  5. devran çağlar kimdir hayatı