gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Devrim arabalarının müziğini yaptı!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] TÜRKİYE'NİN İLK YERLİ OTOMOBİLİ 'DEVRİM'İ KONU ALAN 'DEVRİM ARABALARI' FİLMİNİN MÜZİĞİNİ YAPAN DEMİR DEMİRKAN, 'GERÇEKLERE DAYANAN BİR FİLMİN MÜZİĞİNİ YAPMAKTAN GURUR DUYUYORUM' DEDİ.

Demirkan, filmle ilgili şunları söyledi: 'Bu uzun metrajlı film. Müziğini yaparken bu aracın nasıl yapıldığını, kim bu projenin yanında, kim karşısındaydı, bunları inceleme olanağı buldum. Müziği bir ayda yazdım; kaydını Prag'da yaptık. City Of Prag Filarmonik Orkestrası ile hazırladık. 80 dakikalık müziğimizin CD'si de filmle çıkacak.'

Devrim arabalarının müziğini yaptı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alışveriş arabasından koltuk yapımı:))

alışveriş arabasından koltuk yapımı:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Süper Müzikler Yapınız

Süper Müzikler Yapınız

http://www.zanorg.com/prodperso/punk.swf
  3. Devrim Arabaları adlı film 24 Ekim'de gösterime giriyor

Devrim Arabaları adlı film 24 Ekim'de gösterime giriyor

Hititler, Gelibolu gibi filmleriyle tanınan Tolga Örnek'in Devrim Arabaları adlı filmi 24 Ekim'de gösterime giriyor. Örnek'in "Azmin ve birbirine inanan insanların neler yapabileceğini gösteren, bu topraklarda yaşanmış bir başarı öyküsü olarak tanımladığı film, 1961'de dönemin Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel'in emriyle ilk yerli otomobili üretmeye çalışan bir grup insanın öyküsünü anlatıyor....
  4. Devrim Arabaları Müzikleri Demir Demirkan dan

Devrim Arabaları Müzikleri Demir Demirkan dan

devrim arabaları müziği devrim arabaları film müzikleri müzikleri demir demirkan DEVRİM ARABALARININ MÜZİĞİNİ YAPTI! TÜRKİYE'NİN İLK YERLİ OTOMOBİLİ 'DEVRİM'İ KONU ALAN 'DEVRİM ARABALARI' FİLMİNİN MÜZİĞİNİ YAPAN DEMİR DEMİRKAN, 'GERÇEKLERE DAYANAN BİR FİLMİN MÜZİĞİNİ YAPMAKTAN GURUR DUYUYORUM' DEDİ. Demirkan, filmle ilgili şunları söyledi: 'Bu uzun metrajlı film. Müziğini yaparken bu aracın...
  5. Demir Demirkan - Devrim Arabaları 2008

Demir Demirkan - Devrim Arabaları 2008

01 - Ihtilal Ve Otomobil Kongresi 02 - Necip, 40 Yil Sonra 03 - Ya Yaparsak 04 - Ilk Turk Otomobilini Yapacagiz 05 - Necip Ve Nilufer 06 - Atolyeye Giris 07 - Patikler 08 - Ilk Toplanti 09 - Amerikan Araba Fabrikasi Filmi 10 - Recep Usta 11 - Burokrasi Temasi 12 - Suna Ve Gunduz 13 - Elma Deme Bana 14 - Cemal Pasa Diretiyor 15 - Basarisiz Denemenin Ardindan (Ilerleme Temasi) 16 -...

Sayfayı Paylaş