gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Devrim Erden Ebru Gündeşi topa tuttu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

EBRU GÜNDEŞ'İ TOPA TUTTU! [​IMG] İKİNCİ KLİBİNİ 'TANRIM' ADLI DUYGUSAL ŞARKISINA ÇEKEN DEVRİM ERDEN, GÜNDEŞ'İN ALBÜM KAPAĞINDA JENNİFER LOPEZ'İ TAKLİT ETMESİNE ENTERESAN BİR YORUMDA BULUNDU.

Devrim; 'Bir albümün içi değil dışı konuşuluyorsa o albüm kötüdür. Bana taklit diyenler şimdi ne diyecek diye merak ediyorum? Ebru Gündeş fanlarından bile özür mesajları aldım' diyen Devrim Erden, meslektaşını taklitçilikle suçladı

Devrim Erden Ebru Gündeşi topa tuttu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ali topu tut

ali topu tut

ali topu tut -Ali gel. -Geldim Oya buyur. -Ali ata bak. -Oya ata baktım. -Ali topu tut. -Oya topu tuttum. -Ali okul açıldı. -Oya okul ne güzel. -Ali okula koş. -Oya okula koştum. -Ali bayrak as. -Oya bayrak astım. -Ali ılık süt iç. -Oya ılık süt içtim. -Ali su getir. -Al Oya bu su. -Ali çay demle. -Peki Oya peki. -Ali çamaşırları as....
  2. Ebru Gündeş - Tutsak

Ebru Gündeş - Tutsak

Aşkım seni adım adım takip ediyor Baksana gözlerimin içi gülüyor Aklım sana takılıyor Öyle gidiyor bi çare Belki bir umut doğuyor Nereye gitsen yoluna çıkarım Durmadan sana sana koşarım Belli olmuyor sende gözüm Kaçsak seninle bir akşam diyorum Sarhoş olsam Tutsak olurum inan sana Kölen olurum bir ben sana Görsen tutuşmuş yanmışım
  3. Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

ben olmayinca hemen bulmussun birini yol ayriminda unuttun yeminlerini sen bitirdin hem kendini hem de beni simdi git artik, donme geri kime gidersen git beni unut artik bir gun asklar biter, hatiralar kalir, kimi severse hep hatirlatir sanma bir baskasi yerimi alir gelenler gideni elbet aratir ben olmayinca "ondan kurtuldum" demissin benim yerime bir baskasini sevmissin...
  4. Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.
  5. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...

Sayfayı Paylaş