gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Devrim Nas

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

devrim nas facebook devrim nas ve eşi

Devrim Nas konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ateşböceğinin Parlaması nası oluyor

Ateşböceğinin Parlaması nası oluyor

Ateşböceğinin Parlaması Ateşböceğinin Parlaması Yaz gecelerinin karanlığında otların arasında veya havada uçarken parıldayan, yanıp sönerek sarı-yeşil bir ışık veren bir böceği görmüşsünüzdür. Yanına yaklaşıldığında ışığını söndüren, gece karanlığında izini kaybettiren bu böceğin ismi ateş böceğidir. Aslında bu böceğin verdiği ışığın ateşle de sıcaklıkla da bir ilgisi yoktur. Bunun...
  2. Suretıl nas

Suretıl nas

Rüyada Nas süresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya Üzerine okundugunu görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekles-mesine, düsmana galibiyete, seytanin kötülüklerinden emin olmaya isarettir.
  3. Yüreğimin Devrimi

Yüreğimin Devrimi

. Benim duvarlarım pembeye çalmaz sevgili..Dudaklarımdan hiç yapay tohumlara bulanmış süslü kelimeler çıkmadı...Yüzüne haykırdıysam bu sevdanın adını varlığımsın,sevdamsın,yoluna baş koydugumsun dedim.. Benim ağıtlarım hiç bir kavalda ses bulmaz sevgili...Ben ağıdımı senin ikliminde yakmışım.Senden başkası da duymamıştır...Benim ağıtlarım batan dikenleriyle ellerimde,sesim yanlız senin...
  4. Küba Devrimi

Küba Devrimi

Küba devrimi, 26 Temmuz Hareketiyle birlikte kovulan Fulgencio Batista rejimi yerine Fidel Castro önderliğinde yeni bir Küba hükümeti kurulmasıdır. Süreç 26 Temmuz1953Moncada Kışlası isyanıyla başlar, 1 Ocak1959`da Batista`nın kovulması ve Santa Clara, Santiago de Cuba şehirlerinin Fidel Castro, Che Guevara, Raul Castro liderliğindeki isyancılar tarafından ele geçirilmesiyle son bulur....
  5. Devrim Nas (Komiser Ömer Cihangir) Kimdir?

Devrim Nas (Komiser Ömer Cihangir) Kimdir?

devrim nas doktorlar dizisi oyuncuları devrim nas evlendi karakol, dizisi, komiser, ömer cihangir, devrim nas, kimdir, hayatı, filmler, hakkında detaylı bilgiler Başarılı oyuncu Devrim Nas'ı yakından tanıyalım arkadaşlar Adı Soyadı: Devrim NAS Doğum Tarihi: 01-01-1972 Doğum Yeri: Eğitim : Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü, Lisans ve Yüksek Lisans...

Sayfayı Paylaş