gebe
  1. hjsnhbh

hjsnhbh Forum Okuru

deyimler ve anlamları

Konu, 'Çöplük' kısmında hjsnhbh tarafından paylaşıldı.

etekleri zil çalıyor

deyimler ve anlamları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arabanın tekerine taş koymak deyiminin anlamını arıyorum

arabanın tekerine taş koymak deyiminin anlamını arıyorum

arkadaşlarım arabanın tekerine taş koymak deyiminin anlamı nedir ne demek isteniyor bu deyimle teşekkür ediyorum.
  2. İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları Zaman İle İlgili Deyimler Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere ve bizden zaman ile ilgili deyimler isteyen tüm misafirlerimize, zamanla ilgili deyimler ve anlamları hakkında güzel örnekler sunuyoruz. İşte size en güzel zaman sözleri arkadaşlarım diyor ve sizleri konumuz ile başbaşa bırakıyoruz. -Neden sonra: Bir süre geçince,...
  3. A İle Başlayan Deyimler Ve Anlamları lazım bana

A İle Başlayan Deyimler Ve Anlamları lazım bana

Selam arkadaşlar bana acil tarafından A İle Başlayan Deyimler Ve Anlamları lazım mümkünse sizler bu sayfadan benim için A İle Başlayan Deyimler Ve Anlamlarını yazar mısınız
  4. Cesaret Almak Deyiminin Anlamıyla İlgili Açıklama

Cesaret Almak Deyiminin Anlamıyla İlgili Açıklama

Cesaret Almak Deyiminin Açıklaması Cesaret Almak Deyiminin Anlamı Nedir Sevgili melekler, içinde cesaret kelimesi geçen deyimlerimizden biri de Cesaret almak deyimi. Bir önce ki konumuzda paylaştığımız cesaret göstermek deyimi açıklamasının ardından bu sayfamızda da cesaret almak deyiminin anlamı nedir sizlerle paylaşıyoruz... Cesaret Almak Güç veya tehlikeli bir işe...
  5. dostluk ile ilgili deyimler ve anlamlarını açıklarmısnız

dostluk ile ilgili deyimler ve anlamlarını açıklarmısnız

Bana dostlukla ilgili deyimler ve anlamları gerekiyor sevgili arkadaşlarım. Dosluğu pekiştirecek deyimler ve anlamlarını bana gönderin ya ne olur canımsınız hadi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş