gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

deyimlerin açıklamaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

deyimlerin anlamlarını bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Türkçe Deyimler ve Anlamları adlı konumuzu inceleyebilir, ayrıca merak ettiğiniz bir deyim varsa bu bölümden sorunuzu sorabilirsiniz :)

deyimlerin açıklamaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İplik Deyince

İplik Deyince

polyesterin zararları polyester zararları dtex nedir polyester kumaşın akrilik iplik 1. LİF ve LİF ÇEŞİTLERİ Tekstil yapılarının temel unsurunu teşkil eden lifler, tahmin edildikleri kaynakların türlerine göre isimlerle anılır. Yün lifi, keten lifi, sentetik lif gibi. Elde edilmiş şekillerine göre ise iki ana gurupta tamamlandıkları görülür. DOĞAL LİFLER İsminden de anlaşılacağı üzere...
  2. Cay deyince

Cay deyince

Cayi cok sevdigini soyleyen bir adama, yasli bir teyze anlatti Bak oglum, diye basladi soze: Cayin alt demligi evdeki kaynanadir: devamli kaynar durur! Ust demlik evdeki gelindir: Alt demlik kaynadikca o olgunlasir: demlenir! Gelinin Kocasi ise bardaktir: Biraz kaynana doldurur onu, birazda gelin! Cocuklar cayin sekeridir: Tat verirler! Gorumce ise cay sekeridir: Arada bir gelir ve...
  3. Gribe yoğurtla dur deyin!

Gribe yoğurtla dur deyin!

Sevgili meleklerim;yoğut yemeyi sever misiniz?Ben çok severim.Sağlık için birçok faydasının olduğunu biliyordum ama gribe bile iyi geldiğini yeni öğrendim. GRİBE YOĞURTLA DUR DEYİN! Grip kış aylarında bir çok insanın başına bela olmaktadır. Eğer yoğurdu seviyorsanız ve gripten korunmak istiyorsanız sıkça yoğurt tüketebilirsiniz. Yoğurdun kış aylarında yaygın olarak görülen soğuk...
  4. deyimlerin  anlamları

deyimlerin anlamları

lütfen bana dar kafalının anlamını söyleyebilir misiniz hiç bir yerde bulamadım
  5. Saçlarınızın Yaşlanmasına Dur Deyin!

Saçlarınızın Yaşlanmasına Dur Deyin!

Bu sayfa; Saçlarınızın Yaşlanmasına Dur Deyin konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı yanlış okumadınız, saçlarınız da yaşlanır. Zamanla saçlarınızın rengi, yoğunluğu ve yapısı tıpkı vücudunuz gibi değişir, farklılaşır. Ancak alabileceğiniz bazı tedbirler bu yaşlanmayı geciktirebilir.. 1. Saç derinizin bakımından bahsetmeden, saçlarınzdan bahsedemeyiz. Zayıflayan...

Sayfayı Paylaş