gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Deyvit bekım söyle nereye bakiiin :)

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

deyvit bekım resimleri deyvit bekım deyvıt Kanınızda var sizin kanınızdaaa :D:D

Deyvit bekım söyle nereye bakiiin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. Söyle Kimsin

Söyle Kimsin

Sen bir rüya bir resimsin Bir heyecan bir isimsin Sen bir rüya bir resimsin Bir heyecan bir isimsin Hep kalbimde yaşıyorsun Söyle kimsin, söyle kimsin Hep kalbimde yaşıyorsun Söyle kimsin, söyle kimsin Bir misafir her gün gelen Ben ağlarken gülümseyen Bir misafir her gün gelen Ben ağlarken gülümseyen Sanki benimle bir beden Söyle kimsin, söyle kimsin Sanki benimle bir beden Söyle kimsin,...
  3. önerileri beklerim

önerileri beklerim

Bugünlerde bakıyorum çevreme herkes negatif herkes depresif.Çalıştığım iş yerinde alttan üste herkes negatif ve birşeylerden şikayetçi Ben zaten hem çalışıp hem okumaya çalışıyor hemde evimle ilgilenmeye çalışıyorum.Benim de her insan gibi sorunlarım oluyor ve aslında hiçbişeyin de yolunda gittiği söylenemez ama ben yine de mutlu olmak iyileri görmeye çalışmayı deniyorum Sos yal olup...

Sayfayı Paylaş