gebe
  1. Dez pack

Dez pack Forum Okuru

Dez pack Kolay Dukan Seti Kullananlar

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Dez pack tarafından paylaşıldı.

Dez pack Kolay Dukan Seti Kullananlar aRKADAŞLARIM ZAYIFLAMA İLE İLGİLİ KULLANILDIĞINI ÇEVREMDE BULUNAN ZAYIFLAYAN ARKADAŞLARDAN DUYUYORUM. aCABA SİTEMİZDE BUNU KULLANANLAR VAR MI BANA YARDIMCI OLABİLİRLER Mİ YORUMLARI ALMAK İSTİYORUM. BU ÜRÜNÜ ALMALI MIYIM ALMAMALI MIYIM BİLEMEDİM. kULLANANLAR BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bu ürünü daha önceden de duymuştum. Bir tanıdığımızın anlattıklarını buraya yazayım istiyorum. Bu ürün yağsız yoğurt ve yine yağsız süt ürünleri ile kullanılıyor kullananların baya memnun kaldığını biliyorum. Kollesterolü tavan yapmış ve sıkıntıları olan arkadaşımız 14 gün kadar kullandı. daha sonra bana bu üründen memnun kaldığını söylemişti. Biraz daha araştırabilirsiniz.

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,Gıda tebliğine uygun üretilsede zayıflama türevi destek ürünlerin kullanılmasına karşıyım.Herkesin metobolik yapısı farklıdır.Zayıflamak istiyorsanız diyetisyene gidin ve size uygun bir beslenme programıyla ,sağlıklı bir şekilde fazlalıkalar dan kurtulmaya çalışın..

4. Dez pack kullandım

Dez pack kullandım Forum Okuru

Dez Pack Kullandım bende sizlere anlatayım. Bu kullananlar sitesinde içeriğinde şunlar var diyor öncelikle onu vereyim istiyorum sizlere.
    Dez pack’in içinde neler var?

Protein, Karbonhidrat, Katı Yağ, Doymuş Yağ Asitleri, Doymamış Yağ Asitleri, Çoklu Doymamış Yağ Asitleri, Diyet Lifleri, Sodyum, Potasyum, Kalsiyum, Fosfor, Magnezyum, Demir, Çinko, Bakır, İyodin, Manganez, Selenyum, Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K, Vitamin C, Vitamin B1, Vitamin B2, Niyasin, Vitamin B6, Folik Asit, Pantotenik Asit, Vitamin B12, Biyotin, Ekmek birimleri.

Arkadaşlarım bu ürün baya yoğun şekilde kullanılıyor. İÇindekilerde Tarım Bakanlığı tarafından yüzde yüz olarak onaylanmış durumda. Bu bakımdan ucuz olduğundan dolayı kullanılıyor.

Ben 14 gün olarak kullandım ve toplamda 8.800 kilogram gibi verdim. Özellikle spor yaparak desteklememi söylemişlerdi ama bel rahatsızlığı çektiğim için yapamamıştım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Diğer kullananlar da buraya yazarlarsa daha iyi olacaktır.

Dez pack Kolay Dukan Seti Kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Setler

Setler

altın setler altin hint setleri hint seti Düğününüzde takılacak seti burdan seçin melekler :huhe: Bazıları kalın ve abartılı ama ne yalan söyliyeyim yinede güzeller... Bu çok güzel...
  2. Dez zayıflama tozu

Dez zayıflama tozu

Melısler kım daha once dez kullandı ve ıse yaradımı
  3. Dukan diyeti nedir nasıl yapılır

Dukan diyeti nedir nasıl yapılır

Ya bi kaç forumda bu dukan diyeti ile ilgili birşeyler okudumda Tam olarak bu diyet nasıl yapılıyor yada nasıl yapılmalı paylaşırsanız sevinirim.
  4. Dukan diyetim ve tarifler :)

Dukan diyetim ve tarifler :)

Sevgili meleklerim ve sayın ziyaretçilerimiz kullandığım çeşitli ilaçlardan dolayı istenmeyen kilolarımla başım belada ve bilen biliyor temmuz sonuna doğru tüp bebek düşünüyoruz bu sürede kilo vermek istedim araştırmama bile gerek kalmadan öğretmen arkadaşlarımdan bir çift Dukan diyetiyle kilo verdiklerinden bahsettiler hem de çoook kilo vermişler :eller: şimdi de koruma evresindeler ve...
  5. dukan diyeti

dukan diyeti

uzun bir süredir dukan diyetini sürekli duyarım etkili olduğunu biliyorum birçok kişi hatta dukan diyeti ile kilo vermiş ama dukan diyetinin nasıl yapıldığını bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz acaba dukan diyeti nasıl yapılıyor diyet ne kadar sürüyor ve diyet listesinde neler var bilgileri bekliyorum ve artık zayıflamak istiyorum:(

Sayfayı Paylaş