gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Dez zayıflama tozu

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

Melısler kım daha once dez kullandı ve ıse yaradımı

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Benim arkadaşım kullandı canım ama pek bi etkisini görmedi belki de düzgün kullanamadığı içindir. Ama çok pahalı bildiğim kadarıyla eğer işe yarayan bir şey istiyosan kırmızı biber hapı kullan tabi bunları bebeğini sütten kestiysen kullanmalısın.

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bebegimi emzirmedim cnm

Dez zayıflama tozu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toz-tozcuk

Toz-tozcuk

Eşya yahut bir şey üzerindeki toz mala, Havadaki toz içinden çıkılması müşkül bir işe bulaşmaya, Toz zerrecikleri batıl söze, Üzerinde toz olduğunu görmek yola gitmeye, bu tozu silkmek uzun ömre delalet eder. Rüyada görülen zerre, batil söze isarettir.
  2. Zayıflama

Zayıflama

: : : : : : : ZAYIFLAMA : : : : : : : : Hızlı kilo verme zayıflama Hızlı Kilo verebilmek için en etkili ve doğru yol vücut yağ depolarının azaltılmasıdır. Bunun yolu da kişiye özel kalori kısıtlamasıdır. Kalori kısıtlamasını doğal ilaçlarla rahatlıkla yapabilmekteyiz biomax cla ve hoodia gordonii sizin kalori ihtiyacınızı en aza inderecek ve bu dönem içinde size enerji verecektir....
  3. şap tozu

şap tozu

şap tozu şap tozu nedir sap nedir nerede satılır nerede satılır 1 çay bardağı şap ne kadar gramdır
  4. zayıflama

zayıflama

arkadaşlar merhaba.benim 8-10klo kadar fazlalığım var ve beim yaza zayıf girmem lazım bunun için uyguladığınız yöntemleri paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.:)
  5. Dexx zayıflama tozu

Dexx zayıflama tozu

Merhaba ben Medine 23yasındayım 3 cocuk annesinin bir oğlum bir kızım var yahya4 yaşında beyza7aylık Ev hanımıyım sizleri öpüyor burda olmaktan mutluluk duyuyorum

Sayfayı Paylaş