gebe
  1. takıntılı

takıntılı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dhea-so4 hormonu yüksek olupta hamile kalan var mı?kızlar cvp yazın lütfen

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında takıntılı tarafından paylaşıldı.

dhea hormonu dhea so4 hormonu so4 nedir nedir benim dehea-so4 hormonum 544,73 çıktı.normal degerler 98 ile 340 arasıymış.yani benim gibi bu hormonu yüksek olupta hamile kalan var mı?ne kadar sürede hamile kaldını?ve hangi ilaçları kullandınız?

dhea-so4 hormonu yüksek olupta hamile kalan var mı?kızlar cvp yazın lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. Eşinde varikosel olup da hamile kalan arkadaşlar var mı?

Eşinde varikosel olup da hamile kalan arkadaşlar var mı?

Eşinde varikosel olup da hamile kalan arkadaşlar var mı?
  3. polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over olup hamile kalan var mı ?

polikistik over yupisyupisslm kızlar bende yeni aranıza katıldım aranızda polikistik olup gebe kalan varmıı lütfen cevap yazarmısınızzz
  4. polikistikover olup hamile kalan var mı

polikistikover olup hamile kalan var mı

arkadaşlar ya aranızda polikistik over olupta hamile kalan var mı ya varsa lütfen azcık moral versin lütfen:(
  5. Prezervatifle korunupta hamile kalan var mı yardım lütfen

Prezervatifle korunupta hamile kalan var mı yardım lütfen

merhaba. erkek arkadaşımla 10 gün önce ilişkiye girdik. prezervatif yoluyla korunuyoruz. 2 gün önce regl olmam gerekirdi ama hala olmadım. ve regl olmadan bir hafta öncesinden göğüslerim ağrımaya başlardı. şu an hiçbir şekilde ağrımıyor. sizce hamile miyim. idrar testi ne zaman yaptırmalıyım ?

Sayfayı Paylaş