gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Diamond Yeşil PCB'li ve Özel Soğutuculu Radeon HD 4850 Modelini Duyurdu

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Diamond Yeşil PCB'li ve Özel Soğutuculu Radeon HD 4850 Modelini Duyurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ATI HD Radeon 3870 Süper sonic jet gibi Ekran kartı

ATI HD Radeon 3870 Süper sonic jet gibi Ekran kartı

ati 3870 inceleme hd mekani hd mekanı ati 3870 fiyat hdmekanı ATI HD Radeon 3870 X2, çift GPU gücüyle çalışan yeni 55 nm grafik işlemcili süper en hızlı en son çıkan ekran kartına sahip olmak isemezmiydiniz düşünsenize böyle ekrankartı ile aldığınız performans,görüntü nasıl olurdu acaba.,Ben çok merak ediyorum henüz yeni çıkmış ve ilk olarak moskavada kurulmuş ,fiyat bakımından'da NVİDİA ile...
  2. HIS Radeon HD 2600 Pro ICEQ Turbo Satışa Çıkıyor

HIS Radeon HD 2600 Pro ICEQ Turbo Satışa Çıkıyor

Özellikle ICEQ adı verilen özel soğutma teknolojisi ile ciddi anlamda popüler olmayı başaran HIS'in Radeon HD 2600 Pro temelli yeni ekran kartı da satışa sunuluyor. Firmanın pazara sunduğu H260PRQT512DDN-R uzantılı modeli hem arttırılmış saat hızları hemde özel ICEQ soğutması ile dikkatleri çekiyor. ICEQ soğutma sistemi nedeniyle çift slot kaplayan ekran kartı güçlü soğutmanın da...
  3. Sapphire Radeon HD 4850 X2 İçin İlk Test Sonuçları Yayınlandı

Sapphire Radeon HD 4850 X2 İçin İlk Test Sonuçları Yayınlandı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yeşil Modeller ve Kombineleri

Yeşil Modeller ve Kombineleri

yeşil pantolon kombinleri
  5. Yeşil Panço Modeli Ve Yapılışı

Yeşil Panço Modeli Ve Yapılışı

panço modelleri ve yapılışları panço modelleri ve yapılışı yeni modeli yapılışı yeşil modeli yeşil pança Değişik ve şık panço modeli arayanlar için oldukça farklı ve üzerinizde şık duracağına inandığım yeşil panço modelini ve açıklamalı yapılışını hamarat meleklerimiz için paylaşıyorum. Yapılışı:Pançoya 110 ilmekle başlayın. Düz örgü olarak 50 cm örün. Daha sonra her iki tarafı ayrı ayrı...

Sayfayı Paylaş