gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Diana takibi para etmedi

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

İngiliz Daily Mail gazetesi, Prens William ve kız arkadaşı Kate Middleton'ın, bir paparazzinin aracıyla tehlikeli şekilde takip ederek çektiği fotoğrafını yayımlamadı. William-Kate çiftini bir gece kulübünden çıkarken görüntüleyen paparazzinin Prenses Diana örneğinde olduğu gibi çifti tehlike yaratacak şekilde izlediği iddiasını ele alan Basın Şikâyet Komisyonu, gazete editörlerini, fotoğrafın "taciz" sonucu elde edildiği konusunda uyardı. Daily Mail gazetesi fotoğrafı kullanmadı.

Fotoğraf, aynı grup tarafından yayımlanan Londra'nın ünlü akşam gazetesi Evening Standart tarafından kullanılırken, Daily Mail'de Kate ve William'ın gece kulübünde eğlendikleri haberi çiftin rugby maçı izlerken çekilmiş eski bir fotoğrafıyla verildi.

'Öyle izlemenin anlamı yoktu'

Kraliyet sözcüsü, "Çift kulüpten ayrılırken zaten görüntülenmiş, bunun ardından foto muhabirlerinin kendisini motosikletler ve otomobillerle izlemesinin kabul edilebilir tarafı yok. Bu saldırgan takip endişe verici" dedi.

Diana takibi para etmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takip

Takip

Rüyada biri tarafından takip edildiğinizi görmek; sonu iyi olmayan ve sizi çok üzecek bir aşk yaşayacağınıza işarettir.
  2. Para Borcu Ve Teminat Için Takip :

Para Borcu Ve Teminat Için Takip :

Madde 42 - Bir paranın ödenmesine veya bir teminatın verilmesine dair olan cebri icralar takip talebiyle başlar ve haciz yoliyle veya rehnin paraya çevrilmesi yahut iflas suretiyle cereyan eder.
  3. Diane 35

Diane 35

CUMA GÜNÜ DOKTORA GİTTİM HORMON TAHLİLİM İYİ ÇIKTI AMA YUMURTALIKLARIM YAVAŞ ÇALIŞIYORMUŞ YANİ TEMBELLİK VARMIŞ DAHA 23 YAŞINDAYIM BU YAZ DÜĞÜNÜM VAR ŞUAN BEKARIM EVLİLİĞİMİ ETKİLEMESİNDEN ÇOK KORKUYORUM. elleacnelle YAZDI DOKTOR ÇÜNKÜ BENİM ADETİM DÜZENSİZ HEM 10 GÜN FİLAN GECİKİYOR HEMDE 1 GÜN SÜRÜYOR. ECZANEDE YOKTU AYNI ETKEN MADDESİ OLAN DİANE 35 VERDİLER, ZATEN DİANE 35 İ 4-5 YIL ÖNCE...
  4. diane 35

diane 35

Merhaba 8 aydir diane 35 kullaniyorum bu ay birakip adet gormeyi bekleyecegim baska yollardan korunsam dahi hapi birakmanin etkisiyle hamile kalinir mi

Sayfayı Paylaş