gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

diane 35 kullanan varmıııı ??

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

diane 35 kullananlar diane 35 diana kullananlar yan etkileri diana selam kızlar doktora gıtmıstım 1 ay once bana yumurtalıkların tembel dedı ve bana once orgametril verdı 1 hafta kullanıcam daha sonra da 3 gun sonra da diane 35 kullanıcam yan etkılerı neler herkes kılo yapıyo dıyoo yaaa yemesem mı ufff yardım edın melekelrımmm:ruyam::ruyam::ruyam:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım öncelikle çok geçmiş olsun Diane 35 aslında kiloda yapıyor ödemde.Bence sen sağlığını düşün iyleşince kilolarını verirsin.Ayrıca sana bir tavsiyem olucak bende de yumurta tembelliği var her gün fındık ve incir tüket bu ikisi harika bir ikili ve tarçınlı süt iç.Sonucunu görüceksin sağlıcakla kal:))

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm yanı doktorru bırakım mı yaaa uff ya ama ben kıloma cok takıntılıyım 6 ay dıyo yaa

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

:)
    ben 2 sene boyunca diane 35 kullandım yumurtalıklarımda kist olduğu sebebiyle.ve adet dönemlerim cok düzensiz ve fazla gelmesi nedeniyle.ilk sene iştahım çok açıldı ve 5 10 kilo aldm.ama bi zamandan sonra vücut alışıyor ilaca.ayrıca cildim çok pürüzsüz ve bebek gibi oldu :)ilacı bıraktım 3 ay sonra adet düzensizliğim tekrar başladı ve sivilcelerim arttı.doktorum hormon testi yaptı ve bazı hormonlarımın değerlerinin yüksek çıktığını söyledi.ilacı tekrar kullanmaya başladım bir hafta oluyor.bende kilo dışında hiç bir yan etkisi olmadı..

6. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    uf ıste bnde o kılodan dolayı ıstemıyorum ya madem yararı olmıcak nıe verıyorlar
    ufff

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

slm, 3 ay olmuş ama yine de yazmak istedim.. ben diane35i 6 aydır kullanıyorum ve şu anda 7. aydayım.. doktor ilk 6aydan sonra etkisini gösterir demişti ve öyle de oldu, inanın tüyle ilgili problemim kalmadı, daha doğrusu doktor demişti ki "yumurtalığını değiştiremeyiz ancak yapısını değişitirebiliriz, bu ilaç tüylerini tamamen bitirir demiyorum ama en azından daha geç ve ince çıkmasını sağlar" demişti, gerçekten de öyle oldu, yıllardır sirağda kullanıyorum ama her alışımdan 3-4 gün sonra sanki jiletle almış gibi sert ve yoğun çıkıyodu tüyler, ama şimdi hem zayıf hem geç çıkıyo, adeti de düzenledi o konuda da problemim kalmadı.. kilo konusunda ben kesnlikle 1 kilo bile almadım, bu ilaç iştah açtırdığı için aldırıyomuş ve ben yatmaya yakın tok karnına içtiğim için acıkma filan yaşamadım.. ayrıca bu ilaç tuz yakmıyomuş vücutta ve bu ilaçla birlikte tuzu da kestim yoksa ödeme sebep olurmuş.. poliklinikteki doktor söylemişti bunu da..

8. beril büşra

beril büşra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar selam bende kullanyrm gce yatmadan önce içyrm hafif ödem dışında kilo aldrmıyor bana yan etki yapmadı... tüylenme de azaldı üstelik...

9. misafir miracle

misafir miracle Forum Okuru

yardım

Merhaba sevgili melek diane 35 kullanmaya başladıktan ne kadar süre sonra cildinin düzeldiğini fark ettin ben daha ilk kutunun yarısındayım ama cildimde herhangi bir değişme yok:(( şuan çok üzülüyorum sanki tüm çabalarım boşa gitmiş gibi hissediyorum dr en az 6 ay kullanmam gerektiğini söyledi en azından tedavinin yeni olduğunu düşünüp " sivilce ve aknelerden kurtulacağım bir kaç ay sonra" deyip kendimi avutuyorum ama bakalım zaman ne gösterecek....

10. laura2011

laura2011 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YARDIM....
    selam aranızda diane 35 kullanmaya başladıktan itibaren adeti kesilmeye başlayanınız var mı? akşam diane ı içtikten sonra kesilmeye başladı şu an 8. gündeyim hala bişi yok ...doktorum bunun 10 gün içinde adetin başlamassa o zaman problem vardır mutlaka dedi ne yapacağımı şaşırmış durumdayım hala yardımcı olursanız sevinirim

11. diane 35

diane 35 Forum Okuru

diane 35

kızlar selam ben diane 35 i 5 ay kadar kullandım son 1 ayını ıcemedım cunku ınanılmaz şişlik ve ödem yaptı cıldım gayet puruzsuz ama suan adetm 1 gun surup bıtıo ve önceden gayet duzenlıydı akne problemı ıcın ıcmıstım bu hapı cok moralım bozluyo doktor 2-3 aya duzelır adetın dedı ama sınr oluyorum neden böyle oluyo bır yerı hallettık bır yerı yıktık yanı :(

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diane 35

merhaba
    ben diane 35'i adetin 1. günü kullanmaya başlamadım, şuan 4. günündeyim, sizce içmeyi bırakmalıyım:((( adet bozukluğu için kullanıyorum :(((

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bu ilacı adet düzensizliği için kullanıyorum kullanalı 4 ay oldu ayrıca yüzümde de bayağı sivilce vardı %70 ni gecirdi ayrıca bazı arkadaşlarda kilo yapmamıs ama ben yaklasık 6 kilo aldım yeter ki sağlığım düzelsin kilo verilebilir fakat giden sağlık geri gelmez dr 6 ay kullanmamı söylemişti inş. sivilcelerin hepsi geçer

14. mutant

mutant Forum Okuru

arkadaşlar bende 3 aydır kullanıyorum ödem yaptı ayrıca sivilcelerim arttı pco var bendede ama adet düzensizliğine iyi geldi sizde bu hastalıktan kurtulmak istiyorsnz kullann bence

15. cidacida

cidacida Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende yumrutalık kisti var. 15 gün orgametril kullandım 5 cmlik kist 2cm e küçüldü, şimdi 5 ay diane 35 kullanıcam. bir ay kullandım duygusallık dışında bir yan etkisi olmadı. doktora göğüslerimin büyümesi için de hormon hapı istediğmi söyledim ve doktor bu ilacın etkili olacagını söyledi. bir ayda hafif bir dolgunluk oldu ama ben kesin bir sonuc istiyorum. kullanan ve göğüslerinde ciddi anlamda büyüme olan var mı yoksa sizce ilacı değiştirmek için doktora mı gitsem??

diane 35 kullanan varmıııı ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diane 35

Diane 35

CUMA GÜNÜ DOKTORA GİTTİM HORMON TAHLİLİM İYİ ÇIKTI AMA YUMURTALIKLARIM YAVAŞ ÇALIŞIYORMUŞ YANİ TEMBELLİK VARMIŞ DAHA 23 YAŞINDAYIM BU YAZ DÜĞÜNÜM VAR ŞUAN BEKARIM EVLİLİĞİMİ ETKİLEMESİNDEN ÇOK KORKUYORUM. elleacnelle YAZDI DOKTOR ÇÜNKÜ BENİM ADETİM DÜZENSİZ HEM 10 GÜN FİLAN GECİKİYOR HEMDE 1 GÜN SÜRÜYOR. ECZANEDE YOKTU AYNI ETKEN MADDESİ OLAN DİANE 35 VERDİLER, ZATEN DİANE 35 İ 4-5 YIL ÖNCE...
  2. diane 35

diane 35

Merhaba 8 aydir diane 35 kullaniyorum bu ay birakip adet gormeyi bekleyecegim baska yollardan korunsam dahi hapi birakmanin etkisiyle hamile kalinir mi
  3. diane 35 kullanımı

diane 35 kullanımı

adet düzensizliği için doktora gittim bna diane 35i önerdi ileride hamilelik için sıkıntısı varmıdır doğum kontrol hapı yazıyor üstnde ??
  4. Diane 35 kullanan var mı

Diane 35 kullanan var mı

Adet sancısı için gittim diane 35 verdi 3 kutu birer hafta ara ile bitirmemi istedi kutuları aynı saatlerde al dedi ama aç mı tok mu söylemedi eczane de birşey demedi yardım edebilecek olan biri var mı
  5. hamilelik için diana 35 kullanan var mı

hamilelik için diana 35 kullanan var mı

3 yıldır hamilelik için uğraşıyorum adetlerim düzensiz,2 ay adetim gecikti özel dr. gittim gebelik yok yumurtlama bozukluğu çıktı onun için diane 35 verdi dr.bu ilaçla tedavi görüp hamile kalan var mı kullanıp kullanmamakta kararsızım adet düzeni için sanırım okuduğum formlara göre kullanıp hamile kalanda varmış yardımcı olur musunuz

Sayfayı Paylaş