gebe
  1. AnneKubra

AnneKubra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Diane35 kist için 5 yildir kullaniyorum

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında AnneKubra tarafından paylaşıldı.

1 aydir nisamlimla iliski yasiyoruz Ve ara lekelenmelerim İştah acikligim ara ara bulantim ve adetmis gibi ishalim oluyor

Beni bu korkutuyor diane 35 doğum kontrolumude sağlar sanıp icime bosalttiyordum
    Hamile miyim noluyo :(

Diane35 kist için 5 yildir kullaniyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kist

kist

arkadaslar ben gecen hafta senelik kontrolume gittigimde jinekolog kontrolume bende 1 tana kist oldunugu soyledi ama zararsiz dedi...konu orda kapandi..bende gelir gelmez internetten arastirdim 5 santimden buyuk olan kistler icin ameliyatla almak gerekirmis{bendeki 5 santimden kucuk oldugu icin herelde zararsiz dedi}karin veya kasik agrisi yapabilirmis arasira kanama olabilirmis bide karin...
  2. Pko,rahim içi kistlere soğan kürü !!!

Pko,rahim içi kistlere soğan kürü !!!

rahim içi kistler rahim incelmesi tedavisi içi kistleri kist içinde kist Kuru Soğan Değerli okuyucu, kuru soğan üzerine olan ilk çalışmalarıma seksenli yılların ortalarında başlamıştım. Aynı zamanda sarımsak ve pırasayı da inceliyordum. Çünkü, üçü de aynı familyadandır.Topraktan henüz çıkmaya başlamış, bu üç bitkinin taze filizlerini kopartıp tadına baktığınızda damak tatları birbirinin...
  3. Kist İçin Doğal Tedavi Yöntemleri

Kist İçin Doğal Tedavi Yöntemleri

kist için evde tedavi yöntemleri,kist için bitkisel kürler,kist için kürler,kiste ne iyi gelir,rahim kistleri için bitkisel kür uygulayanlar,rahim kistleri için doğal yöntemler hakkında bilgiler Son zamanlarda insanların yanlış bildiği ve korktuğu hastalık olan kist, aslında bilindiği kadar kötü bir hastalık değildir her zaman. Çok nadir durumlar da ciddi bir şekil alan sağlık sorunu...
  4. Kist İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Kist İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri

kist tedavisi, kist için bitkisel çaylar, kist için bitkisel yöntem, kiste iyi gelen bitkiler Bazı bayanlar da oluşan kistlerin kimisi iyi huylu ve zararsız olduğu gibi bazılarıda tedavi edilmezse daha ciddi sağlık sorunlarına kadar götüren bir kadın hastalığıdır. Öncelikle kist ile ilgili tedavi için mutlaka uzman bir doktora görünmenizi tavsiye ediyor ve zararsız küçük kistlere iyi gelecek...
  5. Meme kistleri için saraçoğlu kürü

Meme kistleri için saraçoğlu kürü

Kadınlar da en sık görülen meme hastalıkalrından biridir fibrokistler.Bu kistler iyi huyludur lakin bulunduğu ve yerleştiği alana göre ağrı yapabilir.Meme ksitlerinin ilaçla tedavisi yoktur.Genelde belli dönemlerde yapaılan muayene ile takip yapılır.Takibin amacı hastalığın seyrini gözlemlemek.Meme kistleri kanser yapmaz.Meme kistlerinin belirtileri meme de ağrıı,şişlik ele bir sertlik...

Sayfayı Paylaş