gebe
  1. sevilaycik

sevilaycik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Diane35 kullananlar yardım lütfen

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında sevilaycik tarafından paylaşıldı.

Slm arkadaşlar bayadır sivilce sorunu çekiyorum bununla birlikte bacak kısımlarında tüylenme sorunumda var.doktor diane 35 kullanmamı önerdi 20gündür kullanıyorum ama sivilceler arttı sanki.. sivilce için doğum kontrol hapı kullananlar acaba ne zaman etkisini göstermeye başlar bu ilaç..çok moralim bozuk..cevap bekliyorum melekler :((

Diane35 kullananlar yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

Merhabalar kızlar ben adet düzensizliği çekenlerdenim. Dokdorum bana iki üç gün kullanmam için Primolut N denilen bir ilaç verdi bu ilacı kullananlar oldu mu ne işe yarıyor adetimi düzene mi sokacak bu ilaç ? Birde acaba bu ilacı kullananlar da adetler düzene girdi mi ?
  2. 73 saat sonra Ella kullanıp hamile kalabilir miyim ? Ella kullananlar yardım lütfen

73 saat sonra Ella kullanıp hamile kalabilir miyim ? Ella kullananlar yardım lütfen

Esimle iliskiye girdik 73saat sonra ella kullandim yumurtlama donemindeydim ilaci ictigimde kanama ya da agri olmadi. iliskiye gireli 1hafta oldu kasiklarim bugun ara ara hafif agrimaya basladi sizce hamile kalir miyim? İlk basta dusunmuyorum ama olursa üzülmem kismet..
  3. Ertesi gün hapı kullananlar hamile kalır mıyım yardım lütfen ?

Ertesi gün hapı kullananlar hamile kalır mıyım yardım lütfen ?

Merhaba. Lütfen cevap verin. Ben geçen hafta pazartesi günü korunmasız ilişki yaşadım 25 saat sonra ella içtim bir gün sonra kanamam oldu ama normal regl gibi değildi az az ve rengi siyaha yakın bir kahverengiydi normalde bu hafta cumartesi regl olmam gerekiyordu. Lütfen yardımcı olun sanırım bu ara kanama şimdi hamile olma ihtimalim hala var mı?
  4. Mert cy677 hetorozigot kullananlar yardım lütfen

Mert cy677 hetorozigot kullananlar yardım lütfen

Kızar merhabalar daha önce bahsetmiştim 4 ay önce 3.5 aylık bebeğimi karnımda ölmesi sonucu kaybetmiştim normalde doğumla alındı bebeğim çok zor günler geçirdim malesef ama hakkımda hayırlısı buymuş demekten başka çarem yok Nisan 2016 da eşimle genetik inceleme için kan verdik araştırma hastanesine yeni çıktı sonucumı bnde mart c667 hetorozigot çıktı kan pihtilasmasiymis doktorum gebe...
  5. Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

12 Eylül tarihinde ella kullandım. Ay sonu 27 eylülde ağrısız bir kanamam oldu sonrasında kahverengi leke olarak geldi 1,5 gün sürdü. Ekim sonu adet dönemim olmasına rağmen olmadım. Ekim ortasında test yaptım 2 defa negatif çıktı. Ella bu şekilde düzensizlik yapar mı ?

Sayfayı Paylaş