gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diasparo üyelik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

diaspora da üyelik işlemleri nasıl oluyor kızlar ben üye olmak istiyorum ama hiç bir bilgim yok bana yardımcı olun lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

diasparo üyelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üyelik iptali

Üyelik iptali

Sayın sadmin, rica etsem üyeliğimi iptal eder misiniz, lütfen?
  2. Markafoniye Üyelik

Markafoniye Üyelik

markafoni, üyelik, nasıl olurum, üye girişi, davetiye, ile ilgili bilgiler burada melekler Türkiye'nin internetten ilk alışveriş kulübü olan Markafoni'ye üye olmak isteyen melekler :) Üyelik için lütfen TIKLAYIN... Sayfa sizi yönlendirecektir...:)
  3. badoo üyelik iptali

badoo üyelik iptali

badoo üyelik iptali nasıl yapılır ne yapmak gerekir diye düşünenlere yararlı bir konu olduğunu düşünüyorum. Sevgili meleklerim önce sağ üstteki girişe tıklayarak bilgileri yazıyoruz ve badoo ya girişi yaptıktan sonra. Sağ üst köşedeki ayarlar sekmesine tıklıyoruz. Açılan sayfada sol taraftaki en alt bölümde bulunan profili sil seçeneğine basıyoruz. Sonra ilk boşluğa şifremizi yazıyoruz, ve...
  4. Limango.com Alışveriş Sitesi Üyeliği

Limango.com Alışveriş Sitesi Üyeliği

limango nedir alışveriş sitesi üyeliği nasıl yapılır üyelik bilgileri linki 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Gelişen teknolojiyle birlikte artık insanlar alışverişlerini de oturarak yapıyorlar.Artık eskisi gibi mağaza mağaza dolaşıp reyon reyon kıyafet arayıp,o olmadı bunu deneyeyim,bu olmadı onu deneyeyim devri kapandı melekler :) Evinizde oturduğunuz yerden herşeyi sipariş verip...

Sayfayı Paylaş