gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Didem Akın İşte Benim Stilim'in Elenen Yarışmacısı Oldu

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

didem-ezgi-akin-kimdir--5504115.Jpeg Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le İşte Benim Stilim’e bu hafta Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu konuk jüri olarak katıldı

Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu, haftanın konseptine uygun giyinmeye çalışan yarışmacılara yorumlar yaparken, Reyhan Karaca, Emir ve Gülçin Ergül seslendireceği şarkılar ile izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatıı.

Bu haftaki konsept; kostüm partisi…

Ayrıca İvana Sert sergileyeceği Stick Pop Dans ile geceye renk kattı.

Özel kostümler ile podyuma çıkacak olan yarışmacılara Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu’ nun nasıl yorumlar yapacağı ise merak konusu…

İŞTE BENİM STİLİM'DE KİM ELENDİ?

Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu 'Didem Akın elensin' dedi.
    Nur Yerlitaş ise 'Zeynep Karaca' elensin diyerek oy verdi.
    Kemal Doğulu Zeynep Karaca'nın elenmesinden yana oy verdi.
    Uğurkan Erez 'Didem elensin' dedi.

İşte Benim Stilim'de bu hafta elenen ismi belirlemek İvana Sert'e kaldı. İvana Sert 'Didem' diyerek yarışmacıyı 7. haftada eledi.

Didem Akın İşte Benim Stilim'in Elenen Yarışmacısı Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Benim Stilim'de Nihal Çiğdem Kavgası

İşte Benim Stilim'de Nihal Çiğdem Kavgası

İşte Benim Stilim'in kulisinde röportaj veren Nihal, yarışmaya dün katılan Çiğdem için ' Yeni gelen arkadaşı sevmedim ' yorumunu yaptı. Nihal'in ardından ise Çiğdem röportaj verdi. Kendisiyle röportaj yapılırken Nihal'in araya girmesine sinirlenen Çidem, programın kulisini görüntüleyen Gizem Gürler'e patladı. Ardından Nihal'in kendisine saygılı olması gerektiğini söyleyeren Çiğdem,...
  2. İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

Nazlı Sultan Kayaaslan 1 çocuk annesi olan İşte Benim Stilim yarışmacılarından biriydi. İlk günden itibaren hem jüri hem de rakipleri tarafından İşte Benim Stilim yarışmasının favori ismi olarak gösteriliyordu. İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük oyu alan Nazlı Kayaaslan tacı da olmayınca ilk kez kendini eleme çıtasında buldu. Nazlı Kayaaslan'ın karşısına ise 'üçlü çete'...
  3. İşte Benim Stilim'in Birincisi Emel Özkızıltaş Oldu !

İşte Benim Stilim'in Birincisi Emel Özkızıltaş Oldu !

İşte Benim Stilim Büyük Final'de Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 3 Nisan Cuma akşamı ekrana geldi. İşte Benim Stilim birincisinin belirlendiği gecede 100 bin liralık ödülü kazanan olmak için Nazlı Hamarat , Zeynep Öztürk , Emel Özkızıltaş ve Çiğdem Çelik yarıştı. Kıyasıya yarışın ardından yapılan oylama ile final gecesinde birinciliğe ve hayallerine...
  4. İşte Benim Stilim'de Neda Poursaeid Elenen İsim Oldu !

İşte Benim Stilim'de Neda Poursaeid Elenen İsim Oldu !

TV8’in sevilen yarışması Bu Stil Benimde Kim elendi? eleme gecesi ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri üyeliğini üstlendiği Bu Stil Benim de Kim elendi? Bu Stil Benim eleme gecesinde neler yaşandı? Bu Stil Benim eleme gecesi ile ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde… Ekranların fenomen haline dönüşen yapımı Bu Stil Benim 3. Sezonu ile nefes...
  5. İşte Benim Stilim Yarışmacısı Didem Ezgi Akın Kimdir ?

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Didem Ezgi Akın Kimdir ?

İşte Benim Stilim'in yeni yarışmacısı Didem Ezgi Akın'ın şarkı söylediğini duyan jüri, Akın'a şarkı söylettirdiklerine pişman oldu. Show TV'de Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun jüriliğini yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasında yeni yarışmacı Didem Ezgi Akın sesiyle damgasını vurmak istedi ama olmadı. Kemal Doğlu'nun, 'Şarkı söylüyormuşsun duyduğum kadarıyla' sözü üzerine...

Sayfayı Paylaş