gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Didem erol mehmet günsür e hasssta

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

didem erol mehmet günsür mehmet günsür öpüşme [​IMG] BİR RADYO PROGRAMINA KONUK OLAN DİDEM EROL, EN SON YAŞADIĞI SET AŞKINI ANLATTI.

Ünlü oyuncu Luck Goals'la oynadığı 'Kıyamet Günü' filmindeki yatak sahnesinden sonra aşk yaşadığını söyledi. Didem Erol ' Luck Goals'la karı kocayı oynuyorduk. İlk sahnemiz yatak sahnesiydi. Ben açıkcası bu kadar elektrik alacağımı tahmin etmedim. Çok yakışıklı ve inanılmaz natürel çok hoş adam. Rol icabı öpüşmeye başladık. O günki çekimler bitti ama bizim ilişkimiz film bitine kadar devam etti' dedi. Bu zamana kadar öpüşmekten rahatsızlık duyduğu bir oyuncu olup olmadığı sorusuna; Yosi Mizrahi ile öpüşmek istememiştim. Ondan sonra seneryoyu değiştirdiler yanağından öptüm. Heralde öpüşmeye hayır diyemeceğim tek bir oyuncu var o da Mehmet Günsur. Onunla bir filmde oynayıp öpmek isterdim çünkü çok hoş adam' dedi.

Didem erol mehmet günsür e hasssta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Günsür evleniyor

Mehmet Günsür evleniyor

mehmet günsür evlendi mehmet günsür ve eşi günsürün eşi kim Beyaz Gelincik'in "Mustafa"sı bu yaz evleniyor! "Beyaz Gelincik" dizisiyle seyircilerin karşısına çıkan ünlü oyuncu Mehmet Günsür kadın hayranlarını üzecek bir karar aldı. Yakışıklı oyuncu, uzun süredir beraber olduğu belgesel yönetmeni İtalyan sevgilisiyle bu yaz evleniyor. Düğünü Türkiye'de yapmayı planlayan...
  2. Mehmet Günsürün Eşi burada

Mehmet Günsürün Eşi burada

mehmet günsür evlendi mehmet günsür ve eşi günsürün eşi ün karısı mehmet günsürün eşi, mehmet günsür eşi, mehmet günsürün karısı, mehmet günsür evlendi, katerina mongio resimleri, katerina mongio kimdir Ne oldu kızlaaar yok ya evlimiymiş mi diyorsunuz. Vallahi evli hemde arslanlar gibi iki tanede oğlu var. Geçen gün beyaz showda çıkmıştı evli olduğunu öğrenince bir çok genç kızın ve kadının...
  3. Katerine Mongio ve Mehmet Günsür

Katerine Mongio ve Mehmet Günsür

mehmet günsür çocuğu katerina mongio kimdir katerina mongio mehmet günsür katerine Bildiğiniz üzere şu aralar Mehmet Günsür'ün " Aşk Tesadüfleri Sever " isimli filmi konuşuluyor. Galadan çıkan tüm sanatçıların ordak bir paydası var arkadaşlarım. Film harikulade olmuş demekle birlikte gözlerin biraz yaşlı olmasından, filmin ne denli bir tad bıraktığını anlamak mümkün. Şimdi bu Bay...
  4. Mehmet Günsür hakkında bilgiler

Mehmet Günsür hakkında bilgiler

mehmet gunsur mehmet günsür günsur günsür hakkında katerina mongio mehmet günsür kimdir, biyografi, filmleri, dizileri, resimleri, kısaca hayatı "Beyaz Gelincik" dizisi ile genç kızların kalbini fetheden Mehmet Günsur hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler... Doğum adı Diğer adları Doğum tarihi 8 Mayıs 1975 Doğum yeri İstanbul Ölüm tarihi Ölüm yeri Boyu 1,82...
  5. Didem Erol kimdir

Didem Erol kimdir

hayat bilgisi didem didem erol kimdir hayat bilgisi oyuncuları didem erol kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı ve daha bilmediğiniz herşey bu yazımızda. Güzel ve başarılı oyuncu Didem Erol hakkında merak ettiğiniz ve bilmediğiniz tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler. Didem Erol (d. 1 Ekim 1975, Sidney, Avustralya), Türk oyuncudur. Takma adı Dana Flynn'dır. Uzun...

Sayfayı Paylaş