gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Didem EROL: Oyunculukta kurallarım yok

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Didem Erol, Fatih Ürek'le öpüşme sahnelerini reddeden ve oyunculukta kuralları olduğunu söyleyen Aysun Kayacı'yı hedef aldı. Bir oyuncu olarak işini yaparken sınır tanımadığını söyleyen Erol, "Rolüm neyi gerektirirse onu yaparım. Öperim de sevişirim de hiç öyle problemlerim yok.

EVDE BÖREK AÇSINLAR

Ben yurtdışında oyunculuk yapıyorum. Öpüşmem, sevişmem diyenler gitsin yurtdışında rahibelik yapsın. Sıkıcı ve mıymıy insanlar... Onlar ev hanımı olsunlar, hatta oturup börek açsınlar" dedi.

guncel.net

Didem EROL: Oyunculukta kurallarım yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manken Didem Erol Diziden Kovuldu

Manken Didem Erol Diziden Kovuldu

manken didem erol manken didem e Bizmez arkadaşım bitmez. Ne kaprisleri biter nede tripleri bu mankenlerin :) 'GONCAKARANFİL' ADLI DİZİNİN SETİNDE SÜREKLİ KAPRİS YAPTIĞI SÖYLENEN MANKEN DİDEM EROL, İKİNCİ BÖLÜMDE YOK!.. atv'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden 'GoncaKaranfil'de rol alan oyuncumanken Didem Erol, yönetmeni Atilla Cengiz'i çileden çıkartınca; ilk bölümden sonra diziden...
  2. Balık Kadın Didem Erol Resimleri ve Haberi

Balık Kadın Didem Erol Resimleri ve Haberi

BALIK KADIN DİDEM! BİRÇOK SPOR DALINA MERAKLI OLAN DİDEM EROL, ŞİMDİ DE ÇEŞME'DEKİ BİR OKULDAN DALIŞ BRÖVESİ SAHİBİ OLDU. Hollywood yıldızlarının 'yakın dostu' olan Didem Erol, birçok spor dalına olan merakıyla tanınıyor. Özellikle dövüş sporlarıyla yakından ilgilenen Didem, şimdi de dalgıçlığa merak saldı. Yaz tatili için gittiği Çeşme'deki bir dalış okuluna kaydolan Didem Erol, burada...
  3. Sivri dilli manken didem erol tülin şahin'e demediğini bırakmadı.

Sivri dilli manken didem erol tülin şahin'e demediğini bırakmadı.

manken didem erol manken didem e e Oyuncu Didem Erol katıldığı programda Türkiye’nin 2009 tanıtım yüzü olarak seçilen manken Tülin Şahin’le ilgili olarak çarpıcı açıklamalar yaptı. Erol “Tülin Şahin, Türkiye’nin tanıtım yüzü olamaz. O’nu resimlerini Avrupa’da simit yerken, ince belli bardakla çay içerken gören yabancılar ‘Bu kız Cindy Crawford’a ne kadar benziyor. Türklerin galiba...
  4. Didem erol mehmet günsür e hasssta

Didem erol mehmet günsür e hasssta

didem erol mehmet günsür mehmet günsür öpüşme BİR RADYO PROGRAMINA KONUK OLAN DİDEM EROL, EN SON YAŞADIĞI SET AŞKINI ANLATTI. Ünlü oyuncu Luck Goals'la oynadığı 'Kıyamet Günü' filmindeki yatak sahnesinden sonra aşk yaşadığını söyledi. Didem Erol ' Luck Goals'la karı kocayı oynuyorduk. İlk sahnemiz yatak sahnesiydi. Ben açıkcası bu kadar elektrik alacağımı tahmin etmedim. Çok yakışıklı ve...
  5. Didem Erol kimdir

Didem Erol kimdir

hayat bilgisi didem didem erol kimdir hayat bilgisi oyuncuları didem erol kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı ve daha bilmediğiniz herşey bu yazımızda. Güzel ve başarılı oyuncu Didem Erol hakkında merak ettiğiniz ve bilmediğiniz tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler. Didem Erol (d. 1 Ekim 1975, Sidney, Avustralya), Türk oyuncudur. Takma adı Dana Flynn'dır. Uzun...

Sayfayı Paylaş