gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Diesel Çizme

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

diesel çizme
    [​IMG] [​IMG]

Diesel Çizme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çizme

Çizme

Uzun konçlu ayakkabı meşin olursa rütbeye, Çizme gemici yahut kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan kimseye; Normal çizme evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.Giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır.Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem...
  2. vin diesel film afişleri

vin diesel film afişleri

vin diesel filmleri vın dıesel filmleri win diesel vın win dizel
  3. Diesel Etekler

Diesel Etekler

Diesel Etekler Bayanların vazgeçmiyeceği parçalardan bir tanesi olan etekler her cesur bayanın aslında cesur demiyelimde bacaklarına güvenen bayanların diyelim tercih ettiği kıyafetler arasındadır ve doğru kullanıldığında şıklıkda rakip tanımassınız. Bende Diesel bayan koleksiyonuna bir göz attım onlarca şık etek modeli mevcut idi ve beğendiklerimi buraya taşıdım umarım beğenirsiniz...
  4. Çizmeler

Çizmeler

Meleklerim kışın çizmeleri sevenler için heleki kotları çizme içine yerleştirenler için çok güzel ve ideal modeller,renkler.Kışın ayaklarımız rahat edicek (((: Madden Girl Çizme modelleri Madden Girl çizmeleri kotların altında çok hoŞ duracağa benziyor.
  5. Diesel 2012 Sırt Çantaları

Diesel 2012 Sırt Çantaları

diesel çanta modelleri 2012 diesel 2012 sırt çantaları Okula, işe, tatile giderken her zaman kullandığımız çanta modellerinden biri sırt çantaları melekler :) Özellikle deriden mamül modellerle gayet şık bir tarz da yakalayabileceğimiz sırt çantaları bu noktada spor sırt çantalarından da ayrılmış oluyor. Bilhassa üniversite gençliğinin tercihi olan deri sırt çantaları, 2012 Diesel...

Sayfayı Paylaş