gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Diesel İlkbahar Yaz 2012 Modelleri Burada Melekler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

diesel 2012 diesel giyim diesel modelleri

Farklı çizgisi ile tarz haline gelen Diesel, 2012 yılının yaz aylarında da kendinden bahsettirecelk gibi görünüyor melekler :) Rahat ve spor çizgileriyle genç ruhunu müşterilerine de yansıtan Diesel'in yaz koleksiyonundan sizler için seçtiklerimizi paylaşıyoruz.. Buyrun ..:tik:

Diesel İlkbahar Yaz 2012 Modelleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diesel 2009 ilkbahar-yaz koleksiyonu

Diesel 2009 ilkbahar-yaz koleksiyonu

tahsin özlenir diesel elbise ironi giyim Pilili, ince belli yani 1950... Türk modaseverler arasında öyle bir kesim var ki, 'denenmişi' bile giymiyorlar. Yüksek belli jeanleri ilk giyen de onlar oluyor, iki sezon sonrasını talep eden de... Diesel'de bir şeyler oluyor! Her şey, geçtiğimiz aylarda yapılan 30. yaş kutlamalarıyla başladı. Kutlamalar öyle coşkulu geçti ki, uzun süre moda...
  2. 2012 İlkbahar-Yaz Makyaj Modası Burada Melekler

2012 İlkbahar-Yaz Makyaj Modası Burada Melekler

makyaj trendleri 2012 makyaj örnekleri 2012 makyaj modası Her ne kadar defilelerde şov amaçlı abartılı makyajlar kullanılsa da bu yaz trendi yine sade makyaj melekler :) Kırmızı dudakların göze çarptığı 2012 makyaj modasında gözler çok sade. Eyeliner bu ilkbahar-yaz yine vazgeçilmezimiz olacak, ama incecik bir çizgi halinde. Ben bu kadar sade olamam diyorsanız takma kirpikler ve rengarenk...
  3. BGN 2012 İlkbahar Yaz Modelleri

BGN 2012 İlkbahar Yaz Modelleri

bgn 2012 elbiseler 2012 elbise modelleri 2012 ilk bahar yaz trendleri İlk bahar bu sezon BGN ile daha da cıvıl cıvıl olacak melekler :deli: Şimdi sizlere bu güzel elbiseleri takdim edeceğim. Sizlerde beğeneceksiniz eminim melekler. Hem şık hem spor hem rahat heryerde rahatlıkla giyebileceğiniz bu modellerle yazın herkesin gözü sizin üzerinizde olacak melekler.
  4. Diesel ilkbahar yaz bayan koleksiyona ait müthiş ürünler 2012

Diesel ilkbahar yaz bayan koleksiyona ait müthiş ürünler 2012

Diesel, bayanlar için ürettiği ilkbahar yaz koleksiyonu ile yine birbirinden önemli işlere imza atmış gibi görünüyor meleklerim... İlkbahar yaz koleksiyonu ile bizlere harika ürünler sunan Diesel'in 2012 koleksiyonuna ait ürünleri sizler için bir araya getirdim meleklerim...
  5. 2012 ilkbahar Yaz Eşarp Modelleri

2012 ilkbahar Yaz Eşarp Modelleri

2012 ilkbahar Yaz Eşarp Modelleri de paylaşırsanız çok sevinirim malum alışverişler başlayacak ve ben eşarplarımı yenilemek istiyorum :)

Sayfayı Paylaş