diğer yarım gidiyor...

ahhh hayatım benim foruma bayadır girmiyodum girdiğim gibi senin konun çıktı karşıma..
Benim kalbim burkuldu. Özlemmmm ahh ahh..
Bitanem Allah kolaylıgını verir yaa. Ne kadar güzel vatanı görevini yapmaya gidiyor.
Şimdiden iyi teskereler diyelim bence :)

Sen üzme o tatlı canını :)

Allah kavustursun..

amin canım sağol :) kolay olmuyo tabi ayrılmak ama ikimizinde tek tesellisi var geçerli bir teselli bizim için gitti.. bunun için dayanıcaz zaten ayrılmamacasına kavuşmak için :)

ooff rahat mısındır acaba şimdi, sen erkenden yatmaya da alışkın değilsin :( biliyorum aklın bende öyle zorki ayrı kalmak :uhu: gözüm hep telefonda sanki mesaj gelcek yada arıcakmışsın gibi :uhu: ama merak etme en fazla 75 gün sonra kavuşucam gene sana :) belki yakınıma düşersin görebilirim seni sık sık :) hem biz ne sınavlardan geçtik bunu mu geçemicez belkide kavuşmamız için son sınavımız olucak inşallah son sınavımız olucak bitanem...

daha öncede ayrılık yaşamışdık ama telefon vardı şimdi o da yok... zor olcak ama geçicek bir şekilde bizim için gitti diyorum ne zaman kötü hissetsem kendimi. gelince düzenimizi kurabilicez bunu düşünmek bile rahatlatıyo gerçekten :) hepimizi hayırlısıyla kavuştursun yüce rabbim :)

amin canım rabbim onları bize ve ailesine kavuştursun..sayılı gün çabuk geçer diyorlar ya hakikaten doğruymuş..

ayyyy aşkım canım bitanemle konuştum bugün :D:D 2 kere aradı 2-3 dakkalıkda olsa konuştuk yupis çok çok çok mutluyummmm :asskim: ara ara arıcam ben seni fırsat buldukça dedi :D:D

ayyy bitanemle konuştum bugün gene :D:D tam annem nasılmış rahatmıymış dedi telefonum çaldı kendine sor dedim baktm aşkım arıyoooo :asskim: açtım teli annem inanmayınca verdm ona o konuştu şaşırdı ama delisiniz siz diyo :D:D acemilik de uzamışş 75 gün olmş ama çavuş olcakmş oh rahat olucak yani ne güzel işte dedm ben öle diyince morali düzeldi :D:D ayy çoook seviyorum seniiiiii güzel gözlüm beniiiiiiiiiiimmmmmmmm

Geri