gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

...Diğer Yarımızı Arıyoruz...

Konu, 'Çöplük' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

...Diğer Yarımızı Arıyoruz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

kızıma isim arıyorum 2011 merhaba arkadaşlar; bildiğinizz gibi eşim bana doğum günümde süpriz yapmış hediye olarak muhabbet kuşu almıştı şimdi ona isim arıyorum daha yavru hadi bana yardım edin de bi isim koyayımmm ona :deli: ilk aklıma gelen cücükk oldu :D:D ama sonra vazgeçtim yanayakıla kızıma isim düşünüyorumm hadi yardımm edinnnnnnn:deli:
  2. diğer yarım gidiyor...

diğer yarım gidiyor...

oofff off!!!! kalbime bir ağırlık geldi çöktü sanki be günlük :uhu: 26 sındaydı 22 sine kadar düştü 9 gün kaldı senle geçirebileceğim sadece 9 kısa gün sonra göndericem seni:( güya hazırlamıştım kendimi gidiceğine... biliyorum ilk sınavımız olmıcak aslında bu bizim. Biliyorum evet sabretmeyi öğrenmiştim ben, sonucunu düşünerek acılara katlanmayı... bu da bi ameliyat benim için öyle düşünmeye...
  3. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...
  4. Ankarada düğün salonu arıyorum yardım

Ankarada düğün salonu arıyorum yardım

İlkbahara düğünüm olacak ve Ankarada oturuyorum.Bana tavsiye edebileceğiniz güzel bir düğün slonu varmı burda?
  5. Çocuğumun bir böbreği diğerinden büyük yardım lütfen

Çocuğumun bir böbreği diğerinden büyük yardım lütfen

hocam benim oğlum 14 yasında ve bir böbregi 12 diğeri ise 9 cm dir ama her ikiside normal bir sıkıntı olurmu cevaplarsanız çoook sevinirim;)

Sayfayı Paylaş