gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Digitalis Toksisite nedir?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

digitalis Digitalis toksisitesi digitalis bitki bir özellik olduğunu; bitki, insan ve diğer canlılar için zararlı olabilir birçok kimyasal içerir. Terim digitalis toksisitesi de digitalis zararlı etkileri altında olma durumu tanımlamak için kullanılır. Digitalis genellikle onların yaprakları ile silindirik şekli nedeniyle foxgloves denir bitki cinsidir. Bazı yüksükotu bitkilerde kimyasal, özellikle düzensiz kalp atışlarını ilişkin çeşitli kalp koşulları tedavi etmek için kullanılabilir. Ne yazık ki, yüksükotu bitkilerde kimyasal birçok da çok tehlikeli, bu isimler ölü adamın çan ve cadılar 'eldiven gibi kazanç olabilir.
    digitalis etkileri toksisite bir digitalis bitki veya kalp ilaçları bitkisinden elde edilen ile komplikasyon tüketimi kaynaklanabilir. Digitalis bitkinin genellikle çay olarak kullanılan başka bir tür karakafes denilen andırıyor; kafa karıştırıcı iki ölümcül olmuştur ve olabilir. Aynı kimyasal ilaç olarak kullanılan çoğu gerçekte de sorunlara yol açabilir; digitalis toksisitesi sıklıkla kalp bloğu veya çok düzensiz kalp hızı neden olur. bitkinin her parçası toksik ve ölüme neden olabilir, bu kök ve tohumlar, bazı zehirli kimyasallar içermez inanıyorum içerir.

Orada toksisite digitalis bir durumu gösterir birçok belirtiler vardır. digitalis ila acı toksisite, kusma konfüzyon ve oryantasyon bozukluğu bulantı eşlik yaşamaya eğilimi ve ishal. digitalis içinde kimyasal kuvvetle kalbi etkiler eğilimi olarak Kalp çarpıntı ve oldukça düzensiz kalp hızı de ortak vardır. Dertli bireysel de sarı haleler veya yeşil ışık halkaları, algılanan renk, ya da var olmayan parlak lekeler veya kör noktalar algılamasında değişiklik varlığı gibi birçok görsel değişiklik notu olabilir. Zamanla, tek tek de iştah ayrı bir eksikliği notu olabilir.

oldukça kırılgan bir durumda kalbinin durumun tehlikeli doğa verilen dertli bireysel yerleri nedeniyle tedavisi digitalis toksisitesi zor olabilir. Genelde, akılsızca bir kusma yavaş ritimler veya diğer zararlı koşullar karşılaşan kalplerini duyulabilir çünkü toksisitesi digitalis muzdarip olduğunu da kusmaya etmektir. Acil durumlarda, yardımcı solunum genellikle dertli bireysel hayatta yeterince tedavi ulaşmak için uzun tutmak için gereklidir. Tedavi veya hangi toksisite uzun bir süre içinde meydana gelmiş vakalarda mide içeriğini kaldırmak için tüpler tutabilen, ilaçların etkilerini tersine çevirmek için.
    kaynak:didikle.com

Digitalis Toksisite nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden?

Neden?

Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı. Gecikmek için de elinden geleni yapıyordu. Nihayet zil çaldı. Öğrenciler bir anda kapıya yöneldi. Ali, yerinden kalkmadı. Ağır ağır eşyasını topladı. Bir yandan göz ucuyla öğretmenine bakıyor,...
  2. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  3. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  4. Neyse...

Neyse...

Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...
  5. ne

ne

burçak tarlasının gerçek adı nedir

Sayfayı Paylaş