gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Digiturk mü Daha İyi D-Smart mı ?

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; digiturk mü dsmart mı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, almak isteyenler için digiturk ve dsmart'tan hangisini önerirsiniz ?

Ben başlayayım. Salonda ki televizyonumuzda digiturk kullanıyoruz ama sık sık özellikle son zamanlarda yayın bir anda gidiyor ve kendi kendine geri geliyor. Ayrıca bir arıza olup ta eve geldiklerinde mutlaka bir para alıyorlar. İyi güzel de bir kabloyla oynamak için -ki kendi bağlantı sorunlarından dolayı- müşteriden para almaları zorumuza gidiyor. Geçenlerde aynı sebepten bir kutu değişimi yapacaklarını ve bunun için geçmiş gün 60-70 lira gibi bir ücret talep ettiklerini söylediler. Bu kutuyu da binada ki digiturk kullananlar ortak kullanıyor. Elbette ki birkaç daire için miktar az ama bir olduk karşı çıktık. Hiçbirimiz taşınsak bu kutuyu söküp götürmeyeceğiz, kendi kendilerine burada her binaya takılan bir kutu. Velhasıl kimse vermek istemedi, biz de dahil. Servis parası istediler onu da vermedik. Ertesi gün üyelikten çıkmak için faks çektik, bir sonra ki gün aradılar ve ücretsiz olarak kutuyu değiştireceklerini, üyeliği iptal ettirmememizi söylediler. Ve de gelip kutuyu taktılar ve beş kuruş para almadılar. Ne dersiniz bu işe ?

Dsmart hakkında bir fikrim yok ama digiturkle ilgili bunları söyleyebilirim..

Digiturk mü Daha İyi D-Smart mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık mı Rüküş mü?

Şık mı Rüküş mü?

Melekler buraya ünlülerin giyim tarzları hakkında konuşmak isteyenler buyursunlar... Başlayalım mesela... Anastacia sizce burada şık mı rüküş mü?
  2. Şebnem Ferah - Daha İyi Olmaz Mıydı

Şebnem Ferah - Daha İyi Olmaz Mıydı

ben otuz yaşında hayatın ortasında küçücük şeylerle mutlu olmanın peşinde bazen bir şarkıda bazende sokaklarda hayat bulan genç bir kadınım sen erkektin bende kadın gittiğinde yarım kaldım sandığın sana çok bağlıydım ama bağımlı değildim ardında bıraktığın karmaşayı kökünden tamamen kazıdım biraz uzun sürdü ama adeta yenilendim bir kahve içseydik sarılarak ayrılsaydık daha iyi olmaz...
  3. Daha Çekici Görünmek Mümkün mü?

Daha Çekici Görünmek Mümkün mü?

Çekici Görünmek İçin Daha Çekici Görünmek İçin Neler Yapılır Bayanların birinci kuralıdır çekici olmak....Evde bile çekici olmak için elimizden geleni yaparız ....İşte her zaman cekici olmanın yolu vardmıdır peki...Nasıl cekici oluruz...Kolay yolu nedir.....Peki ya Jennifer Lopez Gibi çekici olmak istemezmisiniz... Günümüzün metropol kadınlarının tek derdi yaşlılık izlerine meydan...
  4. kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

ilk evlendiğimde çalışmıyodum eve işlere adapte olmam kolay oldu o yüzden yemek yapmayı öğrendim evimde bolca vakit geçirdim.sonra sıkıldığım ve ekonomik yönden eşim hiçbişeyimi eksik etmez ama özgür olmak istedim ve işe başladım bir yıldır çalışıyorum ama işe girdiğimden beri çok yoruluyorum.akşam otururken uykum geliyo haftasonu dışarı çıkcağımızda kendime bişeyler yapmak yerine biraz daha...
  5. 3 boyutlu ultrason 2 boyutludan daha mı iyidir?

3 boyutlu ultrason 2 boyutludan daha mı iyidir?

3 boyutlu ultarason nedir,2 boyutlu ultrason nedir,3 botutlu ultrason dahamı iyi,gebelikte 3 boyutlu ultrason hakkında bilgiler 3 boyutlu ultrason 2 boyutlu ultrasondan daha iyidir demek doğru olmaz. 3 boyutlu ultrason bebeğin dış görüntüsünü, yüzünü güzel bir şekilde resim gibi göstermek amacıyla kullanılabilir ve yarık damak - dudak , spina bifida gibi bazı anomalileri göstermekde...

Sayfayı Paylaş