gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Dikişsiz bere nasıl örülür dikişsiz çocuk beresi modeli

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dikişsiz çocuk şapkası modeli - dikişsiz berenin videolu anlatımlı yapılışını bu konumuzdan bulabilirsiniz. Bebeklerimizin özellikle de yeni doğanların her şekilde soğuktan korunması gerekiyor arkadaşlarım ben sizlere örgü modelleri bölümümden güzel konular açmaya gayret ediyorum sizler de buradan şimdi dikmişsiz bir çocuk beresi nasıl yapılır hem onu öğreneceksiniz hemde güzel modelleri yan yana bulabileceksiniz.

Ayrıca şu aşağıdaki konular sizlerin dikkatini çekebilir onları da yapılışlarını da bulabilir ve inceleyebilirsiniz.
    Resim kaynakları nazarca.com arkadaşlarım kendisine teşekkür ediyoruz.
    ortadan-baslamali-bere-yapimi.jpg ortadan-baslamali-bere-yapimi-2.jpg ortadan-baslamali-bere-yapimi-3.jpg

DİKİŞSİZ ÇOCUK BERESİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI kaynak:youtube.com

AŞAĞIDAKİ KONULAR DA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR İNCELERSİNİZ KIZLAR
    Kapşonlu Kız Erkek Bebek Yelek Modelleri
    SadmiN tarafından
    Kapşonlu bebek yelek modelleri - Kapşonlu kız bebek ve yine kapşonlu erkek bebekler için oluşturduğumuz bu yelek modelleri galerisinde yer alan resimler google.com.tr adresinden edinilmiştir.
    Örgü işi kız bebek battaniye modelleri
    SadmiN tarafından
    Özellikle kız bebekleri için çiçekli olarak oluşturulmuş ve işlenmiş harika bebek battaniyesi modellerini galeri olarak sizlere veriyorum.

Dikişsiz bere nasıl örülür dikişsiz çocuk beresi modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklere Çocuklara Süper Modeller Örülür

Bebeklere Çocuklara Süper Modeller Örülür

Model :1 Model :2 Model:3 :Laie_23: Model :4
  2. dikişsiz yakadan başlanan hırka...

dikişsiz yakadan başlanan hırka...

yakadan başlanan bebek yelekleri yakadan başlanan bebek yeleği hırka yelek dikişsiz yelek modelleri
  3. bere nasıl örülür

bere nasıl örülür

bu konuyla ilgili bana bilgi yazarmısınız
  4. Dikişsiz Örgü Boyunluk Modelleri(Bayan)

Dikişsiz Örgü Boyunluk Modelleri(Bayan)

Son yıllar da atkı modellerinin yerine sıklıkla tercih edilen boyunluk modelleri bayanlar ve erkekler tarafından kış ayların da çok rahat kullanılıyor. Hem soğuktan koruyan bir model olan boyunluk modelleri, kıyafetlerinize şık kombinler de oluşturan aksesuar olarak da tercih ediliyor. Örgü boyunluk modellerinden sizlere bu yazım da bayanlar için dikişsiz örgü boyunluk örneklerini...

Sayfayı Paylaş