gebe
  1. serseri_ebru

serseri_ebru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dikkaaaaaaaat !!!! siz söleyin bakem :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında serseri_ebru tarafından paylaşıldı.

merhaba melekleeeeeeer sevgilinize ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi siz 5 yıldır beraberiz almam gereken varsa aldım artık aklıma bişe gelmio bi benim gibi uzun süre beraber olanlar en çok da sizden cvp bekliyorum heeee bu arada bir alışveriş sitesi vimjo sevgililerrr günü için de özel bi kampanya mı neyin yapmış 150 tl alışveriş yapınca aşkınla resmini büyük bilbordlda yayınlıyolarmış aslında en değişi bu galibaaa siz ne diyonuz bakem:sobe:

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bi fikir

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bilboardlar son zamanlarda bayağı bir moda oldu hahaha Hatta çocuklar duymasında Haluk bile iddiayı kaybedip Meltem'e olan aşkını bilboardlara yansıttı:DGüzel ve değişik bir fikir bencede:tik:

serseri_ebru bunu beğendi.
  4. serseri_ebru

serseri_ebru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim kızlar ben dayanaamayıp şimdiden ayarlim o zaman bu işi gerçi 10 şubata kadar vakti varmış ama bizde benim gbi deli çok kalmaz falan :)

dikkaaaaaaaat !!!! siz söleyin bakem :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evt miLLet memLeket neresi yazin baKem

evt miLLet memLeket neresi yazin baKem

ben ankaraliyim ya siz ??:party:
  2. 3. sınıfa giden cocugun kömpozisyonu (okuyun bakem neler yazmıs)

3. sınıfa giden cocugun kömpozisyonu (okuyun bakem neler yazmıs)

Konu: 3 dilek hakkiniz olsa ne dilerdiniz Günümüzde çok dilek hakkimiz olmasi çok önemlidir. Maalesef sevinerek bu hakkimizi kullaniriz her zaman. Benim 3 dilek hakkim olsa 3 dilek hakki daha isterdim. Elde var 6 dilek hakki, 5 ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkim daha olur. 15 dilek ile her istedigimi dilerim. Günah degilse allah olmayi dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkim...
  3. Sizi gidi meraklılar sizi

Sizi gidi meraklılar sizi

Ne meraklı bunlar böyle?
  4. Herkez yöresinin meşhur yemeklerini yazsın bakem

Herkez yöresinin meşhur yemeklerini yazsın bakem

Melişlerim şimdi herkez yöresine ait meşhur yemeklerini tarifleriyle yazsın bakalım.Değişik kültürlerin değişik yemeklerini bizde tanıyalım..Önce ben başlıyım İçli Köfte Malzemeler. 2 su bardağı ince bulgur 3 baş soğan 1 kilo kıyma (isteğe göre değişir) Yapılışı. 2 su bardağı bulguru suyla yıkayıp süzüyoruz ve biraz bekletiyoruz.Sonra unla yoğurup hamur haline getiriyoruz.soğanla kıyma...
  5. Hamilemiyim sizce

Hamilemiyim sizce

merhaba hanımlar sizlere bir şey danışmak istiyorum. dün gece hiç bir şey yokken gece saat 4 gibi bir miğde bulantısı ile uyandım ve aşırı derecede istifra ettim. acaba bu bir hamilelik belirtisi olabilirmi? birde çok afedersinizi gaz problemi yaşıyorum ama sık idrara çıkmıyorum. bana bilgi verirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş