gebe
  1. nurgul_92

nurgul_92 Forum Okuru

Dikkat:Akıl Sağlığınızı Bozabilir!!!Yok Artık Bu Kadarda Olmaz Dedirtenler )))

Konu, 'Komik Videolar' kısmında nurgul_92 tarafından paylaşıldı.

Hayatta her şey insan için.Ancak bazen öyle olaylar oluyor öyle şeyler yaşanıyor ki insanın akıl sağlığıyla oynayacak cinsten.İşte size Yok artık bu kadar da olmaz dedirtecek gülme krizine sokacak olaylar

Dikkat:Akıl Sağlığınızı Bozabilir!!!Yok Artık Bu Kadarda Olmaz Dedirtenler ))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelere Dikkat Edin! Akıl Sağlıkları İyi Değil!

Annelere Dikkat Edin! Akıl Sağlıkları İyi Değil!

Annelere Dikkat Edin! Annelerin akıl sağlığı tehlikede! Küçük çocukları olan anneler üzerinde yapılan bir araştırmada hiç de iyi şeyler söylemiyor. Küçük çocukları olan anneler eğer duygusal olarak bir destek almıyorlarsa ya da çocuklarını yetiştirirken bir yardım almıyorlarsa, yeterli desteği alan annelere göre akılsal problemlerle karşılaşma ihtimali üç kat artıyor. California...
  2. Allahim bu kadar sakarlik olmaz

Allahim bu kadar sakarlik olmaz

sakarlık duası sakarlık için dua :bangin: Bundan 5-6 yil önceydi sanirim! Su politika dersleri yokmu (almanyada yasayanlar icin GK) hocamiz iyi biriydi genc tabiki ti´ya almiyoruz ozamanlar! O dersim iyi oldugu icin ne ders calismak ne dersi dinlemek hicbirsey yok bende adamda beni hic sevmiyordu galiba. Ve o gün geldi sözlü bize otudugumuz yerden soru soruyor bende oldum olasa kalemlere...
  3. Dikkat annelerin akıl sağlığı tehlikede

Dikkat annelerin akıl sağlığı tehlikede

Annelere Dikkat Edin! Annelerin akıl sağlığı tehlikede! Küçük çocukları olan anneler üzerinde yapılan bir araştırmada hiç de iyi şeyler söylemiyor. Küçük çocukları olan anneler eğer duygusal olarak bir destek almıyorlarsa ya da çocuklarını yetiştirirken bir yardım almıyorlarsa, yeterli desteği alan annelere göre akılsal problemlerle karşılaşma ihtimali üç kat artıyor. California...
  4. bu kadarda olmaz yaa

bu kadarda olmaz yaa

iddia middia midesizsiniz o kadar köpek mamasıda yediniz ya helal olsun diyorumm... KÖPEK MAMASI YEDİLER! JENİFER ANİSTON VE OWEN WİLSON BİR TV ŞOVUNDA KÖPEK MAMASI YEMEK ZORUNDA KALDILAR.... Programdaki bir yarışmacı 28 köpeğinden bazılarını şapırtı seslerinden tanıyabileceğine dair iddiaya girdi. Aniston, kadın yarışmacının bu işi başarabileceğine inandığını söylerken Owen, rol...
  5. "Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz

"Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz

Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz... Aşağıda yazanları iyi okuyun... "Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz... "Bu kadar da olmaz!" Aferim... Biraz daha vurgulara dikkat ederek Haydi bakalım tekrar: "Bu kadar da olmaz!"

Sayfayı Paylaş