gebe
?

en güzel resimli şarkı???

1. AYTASI:TYalın_Herşey sensin

oy sayısı 0
    0,0%
  2. dj_oznur_24:Haluk levent_Ankara

oy sayısı 1
    14,3%
  3. gül15:Gülay_Ellerini çekip benden

oy sayısı 0
    0,0%
  4. HayaL:Funda arar_Yanyana

oy sayısı 6
    85,7%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

dikkat...birinciyi siz belirleyin!!!

Konu, 'Meleklermekanı Yarışmaları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 6 Haziran 2009
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: dikkat...birinciyi siz belirleyin!!!
    Hayalcimin çalışşmasını başarılı buldum...Emeklerine sağlık canım.... tüm yarışmacı arkadaşlara başaarılar diliyorum....

dikkat...birinciyi siz belirleyin!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resminizi seçin, kişiliğinizi belirleyin

Resminizi seçin, kişiliğinizi belirleyin

Size uygun olan resmi seçin sonra aşağıdaki açıklamasını okuyun, Aşağıdaki resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış. Defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. Hangi resim size yakın geliyorsa seçin, 9 ana karakterden hangisi size uyuyor bulun. 1. İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafınızdaki çoğu...
  2. dikkat Bu Kuş Sizi Öldürebilir

dikkat Bu Kuş Sizi Öldürebilir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Adet Dönemlerinizi Siz Belirleyin

Adet Dönemlerinizi Siz Belirleyin

adetliyken yüzmek Seyahat ve evlilik törenlerinin denk geldiği yaz aylarının, hamile veya adet dönemindeki kadınlar için büyük sıkıntı oluşturduğu belirtildi. Yaz aylarında kadın doğum hekimlerine başvuran hastaların önemli bir kısmının, adet kanamalarını erkene almak ya da geciktirmek istediğini söyleyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Alper Mumcu, yaz aylarının adet dönemlerinde...
  4. Size Yakışan Saç Tipinizi Belirleyin

Size Yakışan Saç Tipinizi Belirleyin

Size Yakışan Saç Tipinizi Belirleyin SAÇ TİPİMİZİ BELİRLERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ? Çoğu kişi saçlarının ince, kalın ya da normal olup olmadığını anlayabilir. Genellikle insanların saç derisi yağlı ve saçların uç kısımları saç derisine göre daha kurudur. Bu nedenle saç derisini esas alarak saç derisinin türüne göre bir şampuan kullanmak ve daha kuru olan saç uçları için de uygun...
  5. İkea İle Tarzınızı Belirleyin

İkea İle Tarzınızı Belirleyin

Dünyaca ünlü ev dekorasyon markası olan İkea, şimdi bizlere tarzımızı belirlememiz için harika bir çalışma yapmış... Ben uyguladım ve tarzımı buldum; İşte benim tarzım; Sizde Stilinizi bulun kızlar =) Tıklayın... =)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş