gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Dİkkat!!bÖyle Geyİk GÖrÜlmedİ..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Hande mi yener funda mı arar hayır seray sever bu sene önce nejat işler sonrada ahmet çakar,bu geyik adamı celal bayar,bu geyiğe dayanamayan ferhat göçer,yıllarsonra bunlar tarih olur,o tarihi gönül yazar mehmet okur ,bu söylediklerime de ancak kadir inanır..[​IMG] Allah seni cennet bahçelerinde sürüm sürüm süründürsün ,sürünürken Allaha varasın havzi kevserden içip sarhoş olup dile düşesin,gilmanlarla sefa ederken insanlara yakalanasın,dilerim Allahtan cehennemin kapısı yüzüne kapansında bir daha açamayasın zebanilerin yüzünü göremeyesin zebanilerden kaçarken ayağın takılsın Allahın rahmetine eresin..[​IMG]

Bit olsam saçlarında dolaşsam...yesem yesem kafanı doymasam...sonra ister duş al boğulayım .. ister iki tırnağının arasında çıtlat kurbanın olayım..[​IMG]

Birgün uzaklara koşmak istersen beni aramaktan çekinme seni belki durduramam ama seninle koşarım,birgün hayattan bunalıp ağlamak istersen beni ara seni belki susturamam ama seninle birlikte ağlarım,Birgün yüksek birköprüden atlamak istersen beni ara seninle belki atlayamam ama o müthiş anı izlemek isterim..

Dİkkat!!bÖyle Geyİk GÖrÜlmedİ.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle Şov Görülmedi!

Böyle Şov Görülmedi!

Böyle Şov Görülmedi! Ersoy 1.5 saat sonra iftar açtı Ersoy sanki Paris’te yaşıyor gibi TV’de iftardan 1.5 saat sonra oruç açıp dekolte kıyafetle dua etti Bülent Ersoy, önceki akşam milyonların tepkisini çeken bir olaya imza attı. Ersoy, Star ekranlarında yayınlanan Popstar Alaturka’nın ilk dakikalarında “Orucumu açmak istiyorum” diyerek dua etmeye etmeye başladı. Ardından da İstanbul...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. böyle romantik msj görülmedi bakmayan ölsün

böyle romantik msj görülmedi bakmayan ölsün

romantik msj romantik duvar yazıları romantık msj resimli yazılar :dp47::dp47::dp47::dp47::dp47:sana olan sevqim türkiye kadar büyük abdulhey kadar korkunç memati kadar belalı nizamettin kadar zalim polat kadar hırslı konsey kadar qeniş elif kdar qüzeldir tel sapığım yollamış çok ormantik dimi
  4. Böyle indirim görülmedi, koşan yetişiyor...

Böyle indirim görülmedi, koşan yetişiyor...

Reklam reklam hep kandırmaca.. Bunlardan biride iştee migrosun yaptıgı indirim.. Aman tanrım yılın en buyuk indirimi olmuş.. Waybeee 1 kuruş indirimee kocaman bir ilan.. Meleklerim yaa işteee market sektörü bizi nasıl kaandırıyor!!!!
  5. Böyle Halılar Görülmedi....:)

Böyle Halılar Görülmedi....:)

İlginç Halılar İlginç Değişik Halılar Böyle halı görülmedi :D:D Bende görünce şaşırdım ve sizinler paylaşmak istedim... Hem gülecek hemde şaşıracaksınız bu halılara...Yok artık dedirtiyorlar gerçekten yaaa...:D:D...Eğer bunları sevmediyseniz size normal ve ilginç olmayan halı modelleri:D:D Böyle Halı Olur Mu ?:D:D İnsan Derisi Halı Ciddi bir sanat eseri diyebiliriz. Niye sadece hayvan...

Sayfayı Paylaş